Signal, WhatsApp Sözleşmesinden Sonra Yeni Özellikler Ediniyor

 Kaçan WhatsApp kullanıcılarının akını günün daha iyi bir kısmı için indirdikten sonra bir haftadan biraz daha uzun bir süre sonra , Signal bu kişilerin Facebook'un sohbet uygulamasına geri dönmesini önlemek için elinden gelenin en iyisini yapıyor. Onun son beta sürüm tarafından fark edildi, WABetaInfo , sen onun açıklamasının ardından WhatsApp ayrılmış olan biri iseniz size tanıdık gelecektir hepsi bir dizi özellik ekler felaket gizlilik politikası değişikliği .

Başlamak için, tüm sohbetleriniz için bağımsız duvar kağıtları ayarlamak için yeni bir seçenek bulacaksınız. Bu, yalnızca WhatsApp'ın değil, çeşitli mesajlaşma uygulamalarının bir parçası olan eğlenceli bir özelleştirme özelliğidir. Özelleştirme seçeneklerinizin açık ve karanlık modlar arasında seçim yapmakla sınırlı olduğu Signal'de özellikle eksikti. Diğer bir yeni kişiselleştirme özelliği, diğer kişilerin kişi listelerine göz atarken görebilecekleri kısa bir durum güncellemesi yazmanıza olanak tanır. Signal'in, başlamanıza yardımcı olacak "Ücretsiz sohbet" ve "Ara verme" gibi birkaç önerisi var.

Ayrıca bu güncellemede yeni olan, animasyonlu istifleyiciler için destek ve Signal'in ilk çıkartma paketi "Günden Güne". Masaüstü istemcisinde ilgili bir güncelleme, arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşabileceğiniz kendi çıkartmalarınızı oluşturmanıza olanak tanır.

İşlerin pratik tarafında, güncelleme aramalar için düşük veri modu ve otomatik olarak indirilecek dosyalar için bir hedef belirlemenize izin veren bir seçenek sunar. Ayrıca, arkadaşlarınıza paylaşılabilir grup sohbeti davetleri göndermenizi sağlayan yeni bir özellik bulacaksınız. Son olarak, Signal grup arama işlevini geliştirdi, böylece artık bir aramaya yalnızca beş kişi yerine yedi kişiyi dahil edebilirsiniz.

Yine, bunların tümü yalnızca WhatsApp'ta değil, diğer sohbet uygulamalarında bulacağınız özelliklerdir. Ancak, WhatsApp for Signal'dan vazgeçenlerden biriyseniz, kendinizi daha fazla evinizde hissetmenize yardımcı olmalıdırlar.

Yorum Gönder

Yorum (0)

Daha yeni Daha eski