Mini LED Ekranlı Yeni 12.9 inç iPad Pro Yakında Piyasaya Sunulabilir

 Apple'ın 2021 için mini-LED ekran ve 5G bağlantısına sahip yeni bir iPad Pro üzerinde çalıştığına dair söylentiler uzun zamandır dolaşıyor. DigiTimes'ın yeni bir raporu, Apple'ın 2021'in ilk çeyreğinde yeni bir 12.9 inç iPad Pro'yu duyuracağını iddia ediyor.

İken DigiTimes Apple söylentiler gelince yamalı bir kaydı var, çok sayıda diğer raporlar da Apple Q1 veya erken Q2 onun 2021 iPad Pro serisini başlatacak iddia etti. Apple genellikle her yıl Mart ayında yeni ürünler yayınlama eğilimindedir ve iPad Pro (2020) yenilemesi de geçen yıl Mart ayında duyurulmuştu . Bu nedenle, şirketin 2021 yenilemesini bu yıl aynı zamanlarda duyurması tamamen makul görünüyor.

Bazı piyasa gözlemcileri, Apple'ın 2021'in ilk çeyreğinde mini LED arkadan aydınlatmalı 12.9 inç iPad Pro'yu piyasaya sürmesi beklendiğinden ve diğer birçok satıcının da 2021'de mini LED arkadan aydınlatmalı cihazları, Macroblock ile işbirliği yaparak piyasaya süreceğini belirtti. marka satıcıları ve panel üreticileri, 2021'in ilk yarısında mini LED sürücü IC'leri için küçük hacimli sevkiyatlara başlayacaklar ve sevkiyatların ikinci yarıda önemli ölçüde artması bekleniyor.

Tüm söylentilerden ve sızıntılardan, Apple sadece 12.9 inç iPad Pro'ya mini LED ekran eklemeye hazırlanıyor gibi görünüyor. Şirketin 12.9 inç iPad Pro'nun yanında mini LED ekranlı 11 inç iPad Pro'yu açıklayıp açıklamayacağı veya lansmanını birkaç ay geciktirip geciktirmeyeceği belli değil. 2021 iPad Pro serisindeki diğer söylentiler arasında 5G bağlantısı, daha hızlı bir A14 Bionic yonga seti ve daha fazlası yer alıyor. 2021 11 inç ve 12.9 inç iPad Pro'nun CAD görüntüleri çoktan sızdırıldı ve mevcut modellere benziyorlar.

Yorum Gönder

Yorum (0)

Daha yeni Daha eski