Red Dead Online Güncellemesi: Moonshiners ve Naturalist uzmanlarını 2x XP ile ödüllendiriyor

 Red Dead Online dünyasındaki tüm Moonshiners ve Naturalistleri çağırıyoruz . Bu, oyunun haftalık güncellemesinden yararlanacağınız haftanızdır ve sizi iki kat XP ve iki kat RDO $ ile ödüllendirir.

Bu hafta, Red Dead Online'da ki Bootlegger'lar tüm Moonshine Story ve Bootlegger Görevleri için iki kat XP ve RDO $ kazanabilirler. Ek olarak, Moonshine Stack'inizi yeniden konumlandırma maliyeti üzerinden% 50 indirim alabilirsiniz. Özellikle Moonshining, Red Dead Online'da para kazanmanın harika bir yolu olduğu için, bu haftalık bonustan yararlanmak sizin menfaatinize olacaktır.

Naturalistler, bu haftaki güncellemede de onay aldılar, çünkü onlar da Naturalist Serbest Dolaşım Etkinliklerinde iki kat XP ve RDO $ ödemesi alacaklar.

Moonshiner veya Naturalist değil misiniz? Telaşa gerek yok! Showdown Modları ve Yarışlarına katılarak çift XP ve RDO $ ödemelerinden yine de yararlanabilirsiniz. Modlar 25 Ocak'a kadar iki kat XP ve RDO $ ödediğinden, eski batının rekabetçi ruhunu canlı tutun.

Ek olarak, bu hafta Red Dead Online'a giriş yapan herkes otomatik olarak 3.000 Club XP'si ve 5 Potent Health Cure alacak. Ayrıca, Outlaw Pass No. 4'e sahip olan (ve 15. Sıranın altında olan) oyunculara, bir Kademe kısıtlaması olmaksızın ücretsiz bir gömlek, şapka ve yelek ile ödüllendirilecektir.

Endişelenmeyin, yüksek rütbeli oyuncular. Rockstar hala seni koruyor. Club Rank 50'nin üstündeki oyuncular, seçtikleri bir Rol Dışı Broşürden %40 indirim alacaklar.

Son olarak, tüm oyuncular tüm Silah Kemerlerinde ve El Dışı Kılıflarda %40 indirimle birlikte tüm Çoklu Atlar, Tabancalar ve Paltolarda %30 indirim alabilirler.

Henüz yapmadıysanız, Rockstar Social Club hesabınızı Amazon Prime Gaming'inize bağlayarak ücretsiz bir Ödül Avcısı Lisansı ve Kesilmiş Ametist Ödül Vagonu Ödülünü kazanmayı unutmayın. Hesaplarınızı 15 Şubat'tan önce bağlamanız sizi ek bonuslarla ödüllendirecek:

  • Seçtiğiniz LeMat Revolver ve Panço'dan %50 indirim
  • Ücretsiz bir İkinci El Kılıf için teklif
  • Yüksek Hızlı ve Patlayıcı Revolver Kartuşlarının her biri 100 mermi

Yorum Gönder

Yorum (0)

Daha yeni Daha eski