ASUS'tan ROG Phone 4 Müjdesi: 65 W hızlı şarj desteğine sahip olacak

 Oyun severler tarafından uzun zamandır beklenen GamePhone sonunda çıkacağına dair belirtiler verdi.

ROG Phone serisinin 4. üyesi olan ROG-P4 modeli, 3C sertifikasyon sitesi tarafından onayını paylaştı. Elimize geçen rapora göre cihaz 65 W gücünde hızlı şarj desteğine sahip olacak.

Şirket, ROG Phone 4'ün prototipini daha önce Weibo'da paylaşmıştı. Cihaz hakkında bazı bilgilerin ortaya çıkmasının ardından şimdi ise batarya ve şarj hakkında kesin bilgiler 3C sertifikasyon sitesinde ortaya çıktı.

Fakat şuan için anlam verilmeyen bir durumda söz konusu. Serinin 3 numaralı üyesi  ASUS_I003D model numarası ile sunulmuştu. 4.'sü beklenen serinin yeni model numarası ise ASUS_I005DA olarak sunuldu. Yani serinin 4.'sü çıkmadan 5.'si pazara sunulabilir.

5G bağlantısına da sahip olan cihaz hakkında bir diğer bilgide Digital Chat Station tarafından sızdırıldı. DCS'nin paylaştığı bilgiler ise cihazın 6.000 mAh bataryaya sahip olacağını belirtiyor. 

Cihaz Qualcomm'un Snapdragon 888 yonga setinden beslenecek. Şirketin kendi paylaşımları ise cihazın 16 GB RAM ve 144 Hz ekran tazeleme oranına sahip olacağını belirtiyor.


Yorum Gönder

Yorum (0)

Daha yeni Daha eski