Mi 11, Xiaomi tarihindeki en iyi akıllı telefon ekranına sahip olacak: Gorilla Glass Victus dahil


Xiaomi , Mi 11'in lansmanının 28 Aralık 2020'de gerçekleşeceğini onayladı ve şirketin yaklaşmakta olan amiral gemisi akıllı telefonunu bazı sızan görüntülerde çevrimiçi olarak tespit ettik. 

Beklenen teknik özellikler arasında Snapdragon 888 (dünyada bir ilk) ve 108MP Samsung ISOCELL sensörü (Galaxy S21 Ultra'nın kullanacağı ile aynı olması gerekir) yer alıyor.


Artı, tabii ki, şirket aynı zamanda etmiştir ima onlar gerçeğine değil adaptör-sadece belli Cupertino merkezli şirket gibi bir şarj ile Mi 11 gemi. Ve şimdi, biz Mi 11'de henüz üzerinde lekeli şirketin yaklaşan üstü-line cihazın sızan görüntüleri sayesinde en net göz Weibo.


Gördüğümüz kadarıyla Mi 11 dört renkte satışa sunulacak ve ayrıca cihazın arkasındaki bir modülde yer alan 108MP kamerayı da görebilirsiniz. Ayrıca, görüntüler, Mi 11'in telefonun arkasında oldukça garip görünümlü bir üçlü kamera modülüne sahip olacağına dair önceki bilgileri görünüşte yeniden doğruluyor . Şahsen ben gerçekten çarpışmanın hayranı değilim, ancak daha fazla yargıya varmadan önce bunu şahsen görmemiz gerekecek.


Sözde gerçek dünya kullanımında onu tasvir telefonun Daha görüntüleri de üzerinde yukarı attı var Weibo birini dahil- telefonda “telefon hakkında” sayfa kapalı gösterir. Görünüşe göre Mi 11, Android-11 tabanlı MIUI 12 ile birlikte gelirken, çoklu görev ihtiyaçlarınız için 12 GB RAM'e sahip olacaksınız.


Toplamayı başardığımız son bilgi, telefonun ekranıyla ilgili. Xiaomi CEO'su Lei Jun , Mi 11'in iki metreye kadar yükseklikten düşmeleri kaldırabilecek Gorilla Glass Victus'a sahip olacağını doğruladı ve Lei Jun bunun Xiaomi'nin cep telefonundaki "en pahalı ve en iyi ekran" olacağını iddia etti. Tarih. Ne de olsa bu şimdiye kadarki en sağlam Gorilla Glass.

1 Yorumlar

  1. There seem to have some texture on the back of the device. Not sure if it is hard plastic or some sort of leather?

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Yorum

Daha yeni Daha eski