Mortal Kombat 11 satışları 8 milyon kopya sattı

Geliştirici NetherRealm Studios'un Kreatif Direktörü Ed Boon, Mortal Kombat 11 satışlarının 8 milyon kopya sattığını Twitter'da doğruladığı için Mortal Kombat, dövüş oyunu türünün temelini oluşturuyor. Boon ayrıca oyuna gelecek ve bu hafta daha sonra ortaya çıkacak bir tür yeni içerikle de dalga geçti.

Mortal Kombat 11 çok sayıda ek dövüşçü, kostüm DLC'si ve hatta Aftermath adlı bir hikaye genişlemesi almış olsa da , özellikle Mileena olmak üzere oyunda olmayan birkaç ikonik karakter var. Beklemek ve bu ek desteğin ne gerektirdiğini görmemiz gerekecek, ancak umarım hayranlar ne şekilde olursa olsun mutlu olacaklardır.


Bir süredir bu yaz bölümünde, AT&T'nin NetherRealm Studios ve Mortal Kombat gibi stüdyoları ve IP'yi içeren WB Games bölümünü satmak istediği ortaya çıktı. Bu satışın artık gerçekleşmediği bildiriliyor , yani NetherRealm, sırasıyla Hogwarts Legacy , Suicide Squad: Kill the Justice League ve Gotham Knights üzerinde çalışan Avalanche, Rocksteady Games ve Warner Bros. Montreal gibi diğer stüdyolarda kalacak.

Yorum Gönder

Yorum (0)

Daha yeni Daha eski