Galaxy S20 FE, 2020'nin en iyi Android telefonu olabilir

Google, Samsung ve Qualcomm için çok sert veya haksız olduğumu söyleyen çok sayıda geri bildirim alıyorum. Bunun nedeni doğru; Bu üç şirketi diğer markalardan daha yüksek bir standartta tutuyorum çünkü hepsi diğer markalardan daha yetenekli. Her zaman her birinden en iyisini beklemeliyiz ve yetersiz kaldıklarında çağrılmalılar.

Muhtemelen rastlanmayan şey, onların eksikliklerine dikkat çekmek için zaman harcadığım için, bence bu üç şirketin de Android veya genel olarak akıllı telefonlar söz konusu olduğunda yaptıklarında en iyisi olduğunu düşünüyorum. Google, bugün Android 11'de satın alabileceğiniz en iyi yazılım platformunu yazar ve korur , Samsung en iyi akıllı telefon bileşenlerini yapar ve paranın satın alabileceği en iyi telefonlardan bazılarını yapar ve Qualcomm, Snapdragon ile eksiksiz bir mobil uygulama işlemci paketi oluşturma sanatını mükemmelleştirmiştir. platform . Bu üç şirket, son 2 yıldır mobil alanda gördüğümüz neredeyse tüm yeniliklerden sorumludur.


Bu nedenle, 2020 felaketinde ve Galaxy S20 Fan Edition'ın piyasaya sürülmesinde Android ekosistemini çevreleyen sorunlara yanıt vermek için bunlardan elde edilen kümülatif sonuçları görmek çok güzel . Teknik özellikler, çıkış tarihi ve fiyat kombinasyonu, onu bir ülke miline göre 2020'nin en iyi telefonu yapıyor.


Çılgın olan şey, henüz bir tane kullanmadım, ama yine de bunun 2020'nin en iyi Android telefonu olduğunu biliyorum. Çünkü bilmek için bir tane kullanmam gerekmiyor.

Bir süredir S20 FE kullanan insanlarla çevriliyim ve her bir kişi aynı şeyleri söylüyor: UHD ekranını düşündüğünüz kadar özlemeyeceksiniz, kamera ve hoparlörler iyi (özellikle fiyat), telefonun plastik bir arka yüzü var ancak yine de sağlam ve pahalı hissediyor ve Samsung'un Android sürümünü şu anda satın alabileceğiniz diğer tüm Galaxy telefonlardan daha iyi veya daha iyi kullanıyor.


Üstelik, büyük bir honking bataryası olan Wi-Fi 6'ya sahip ve harika görünen renklerde geliyor. Tüm bunları, piyasaya çıkarken 600$ 'a satılan bir pakete koyduğunuzda - ve neredeyse kesinlikle tatiller gelmeden önce büyük bir maliyet düşürücü anlaşma göreceksiniz - görmezden gelemezsiniz. Yeni bir telefon arıyorsanız bakmanız gereken ilk telefon budur. Ve evet, Pixel 4a'nın ve fiyat oranının büyük bir değerinin var olduğunu biliyorum ve hala bunu söylüyorum.


Samsung'un telefonlarının büyük bir hayranı değilim, onları yazılıma gelince çok meşgul buluyorum ve Samsung gadgetry 100X uzay gücü yakınlaştırma gibi ekliyor. Elbette birçoğunu kullandım (ve aslında Not 4'ü sevdim) ve onlarla benim için olmadıklarından başka herhangi bir hata bulamadım. Basitim; sen değilsin, Samsung, tamamen benim. Hâlâ arkadaş olalım, mmkay?


Yeterince Android telefonlar, hem iyi hem kötü kullandım çünkü ben yapabilirsiniz beri söylüyoruz Galaxy Katlama çıktı o yazılımı söz konusu olduğunda, her Samsung telefon çok optimize hissediyor. Çok ucuz giriş seviyesi modellerden birini satın almadığınız sürece, herhangi bir Galaxy telefonu diğer tüm Galaxy telefonları gibi performans gösterecektir.


Tabii, Mızmızlık ve söyleyebiliriz Not 20 Ultra birden bu bir şey daha hızlı yapar S10e yapar ve doğru olurdu, ama eğer o Not Ultra üzerinde deneyim gibi, o S10e bunun gibi gidiyoruz. Samsung ödevini ve Google ile artan işbirliği düzeyini yaptı - Galaxy Fold'un Android ile çalışmasını sağlamak için birlikte çalışmaları gerekiyordu) - gösterileri. Bir kullanıcı arayüzü harika ve Android, Google'ın Pixel telefonlarından veya OnePlus telefonlarından her zaman beklediğiniz kadar iyi çalışıyor . Her iki şirketin de birlikte çalıştığını ve her şeyi mükemmel hale getirmek için gereken ince ayarları yaptığını söyleyebilirsiniz.


Snapdragon 865 ve 1-3-4 Kryo kurulumunu, efsanevi hücresel performansını, fotoğraf işleme veya kriptografi gibi şeyler için güncellenmiş yardımcı işlemcileri eklediğinizde, bir amiral gemisinden daha fazlası olan bir şey elde edersiniz. Samsung Galaxy serisi , Android'i tanımlar . İnanılmaz donanım, çılgın özellikler ve özel olarak optimize edilmiş işletim sistemi, Android'in tam olarak neyle ilgili olduğu ve Samsung, 2020'de 65 gazilyon telefon satamasa bile onu öldürüyor.


Android bulmacasının son parçası fiyattır ve her zaman olacaktır. İPhone kullanıcılarının bize "fakir" demelerinin bir nedeni var (aslında iki neden: bu belirli iPhone kullanıcıları da kibirli pisliklerdir) ve bunun nedeni Android telefonların büyük bir değer olmasıdır. Ödediğinizden fazlasını alırsınız. COVID-19 ve aptal hücre sağlayıcılarından 5G'ye kadar olan tüm yarış , 2020'de bunu biraz değiştirdi ve fiyatların temel amiral gemisi modelleri için iPhone'a ulaştığını veya aştığını gördük. Bir Android birçok nedenden dolayı hala daha iyi bir telefondu, ancak değeri eskisi kadar çok değildi.

Galaxy S20 FE bunu değiştirir. Apple yakında yeni bir iPhone piyasaya sürecek ve içinde bazı harika özelliklerin yanı sıra pahalı olanın yanında daha ucuz bir modele sahip olacak. Ancak hiçbiri S20 FE fiyatına en iyi Android yazılımını sunmuyor. Umarım S20 FE o kadar başarılıdır ki Samsung böyle bir telefonu görmezden gelemez ve her Ekim ayında bir Fan Edition'ın geldiğini görüyoruz. Bunlardan ikisini Noel'den önce satın aldığımı biliyorum çünkü ben bir telefon uzmanı-teknoloji babasıyım ve çocuklarım her yıl tam olarak ne aldıklarını biliyorlar. Ve başka bir markaya bakmıyorum bile - Pixel 4a bile. S20 FE'nin getirdiği değeri görmezden gelemem. Sen de yapmamalısın.


Galaxy S20 FE, daha pahalı S20 modellerinde bulacağınız neredeyse her şeyi daha uygun fiyatlı bir plastik tasarımla sunar. Üç harika kamera, mükemmel pil ömrü ve yıllarca garantili yazılım güncellemelerine sahiptir.

Yorum Gönder

Yorum (0)

Daha yeni Daha eski