2021 Kia Stinger, Güncellenen Görünümüyle Geliyor

Kia'nın Stinger'ı 2017'den beri piyasada (ilk olarak 2018 model olarak) ve düşen satışlar nedeniyle güncellenmiş görünümlerle yenileniyor.
Zaman geçtikçe, otomobil üreticileri çekiciliğini artırmak için spor otomobillerini veya sedanlarını mevcut yaşam döngüleri içinde yükseltme ihtiyacını  görüyorlar. Kia'nın Stinger'ı 2017'den beri piyasada (ilk olarak 2018 model) ve düşen satışlar nedeniyle Güney Koreli otomobil üreticisi, fastback spor sedanını  bir dizi görünüm ve özellik ile güncelledi. Bu güncellemeler neler? Hızlıca bir göz atalım.

Dış Cephede Yeni Görünümler

Kia, güncellenmiş Stinger'ın ilk görüntülerini yayınladı, bu da satışların gecikmesi nedeniyle mevcut spor sedandan beklenecek çok şey olduğu anlamına geliyor  . Bununla birlikte, yayınlanan beş resim en son Stinger hakkında zaten çok şey gösteriyor. Örneğin, spor sedan artık daha koyu ve daha şık görünen yeni tasarlanmış çok yönlü reflektör LED farlara sahip. İki yeni 18 inç ve 19 inç alüminyum alaşımlı jant mevcuttur.

Arkada, yeni Kia Stinger, hafif imzalı yeni bir arka kombinasyon lambasının yanı sıra her biri 10 LED ünitesine sahip yeni dönüş sinyallerine sahiptir. Daha büyük geniş çaplı parlak gümüş egzoz susturucuları ve performanstan ilham alan arka difüzör opsiyonel olarak sunulabilir. Stinger, 'Dark Package' veya 'Black Package' (Kuzey Amerika) ile de isteğe bağlı olarak sunulabilir.

İçeride İnce Güncellemeler

İç mekana gelince, güncellenmiş Stinger şimdi yeni renk seçeneklerinin yanı sıra yeni parlak siyah kaplama ile vurgulanan geliştirilmiş bir 10,25 inç bilgi-eğlence ekranı sunuyor. Ek olarak, direksiyon simidinin alt kısmı metalik bir kaplamayla sarılırken, dikiz aynası artık çerçevesizdir.

2021 Stinger'ın kabini artık 64 renk seçeneği ile bir ortam aydınlatma sistemine sahip. Güney Kore dışındaki müşteriler Satürn Siyahı, Kırmızı veya Bej Nappa deri döşemeyi tercih edebilir. Ayrıca, kontrast oluşturan kırmızı dikişlere sahip siyah süet koltuklarla birlikte gelen yeni Satürn Siyah seçeneği ile de sipariş edilebilirler.

2020 Üçüncü Çeyreğe Satış BaşlayacakYorum Gönder

Yorum (0)

Daha yeni Daha eski