Steam Oyun Festivali: Ekim 2020

Yeni PC oyunlarını ve bağımsız oyunları denemek isteyenler için, Steam Oyun Festivali'ni takviminize tekrar işaretleme zamanı. 

True, Valve ve Geoff Keighley , etkinlik için Sonbahar Sürümü'nü yürütmek için yeniden bir araya geliyor. Bu sefer, 7-13 Ekim 2020 tarihleri ​​arasında bir hafta sürecek.


Oyun Ödülleri sunucusu bunu geçtiğimiz günlerde Twitter'da duyurdu, ancak kaç oyun demosunun oynanabilir olacağını onaylamadı. Ayrıca Valve, geliştiricilere , etkinlikte demolarını sergilemek istiyorlarsa, 26 Ağustos 2020'ye kadar katılmalarını isteyen bir bildirim gönderdi . Yalnızca 13 Ekim 2020 ile 1 Mayıs 2021 arasında piyasaya sürülen oyunlar uygundur, bu nedenle bu sefer daha yoğun bir demo listesi görmeliyiz.


Oyun demolarının yanı sıra, geliştiricilerin canlı yayınlara ve geliştirici soru ve cevaplarına katılma seçeneği de olacak. Bu, büyük olasılıkla geliştiricilerin de erken kaydolmasını gerektirecek ve mevcut zaman aralıkları sınırlı olacaktır. Ancak Valve, bağımsız geliştiricilere veya daha büyük oyun stüdyolarına odaklanılıp odaklanılmayacağını henüz açıklamadı. Cyberpunk 2077, 2020 için en çok beklenen AAA başlığı olduğu için canlı yayında görünme şansı yüksek.


Bununla birlikte, bir sonra ki Steam Oyun Festivali'nde görmek istediğiniz belirli bir oyun demosu var mı? Valve, olayı renklendirmek için başka ne yapmalı? Düşüncelerinizi Facebook sayfamızda bizimle paylaşın ve daha fazla güncelleme için bizi izlemeye devam edin.


Yorum Gönder

Yorum (0)

Daha yeni Daha eski