SnowRunner 1 Milyon Oyuncuya Ulaştı ve Rift Güncellemesi Aldı

Snowrunner'ın erken başarısı Mad Dog Games'i yavaşlatmıyor. Bir aydan kısa bir süre içinde bir milyon aktif kullanıcıyı aştıktan sonra, çılgınca popüler off-road kamyon simülatörünün yaratıcıları, oyuna yeni haritalar, sözleşmeler ve yükseltmeler getiren ücretsiz bir “Rift” güncellemesi yayınladılar.
Focus Home ve Sabre Interactive tarafından yayınlanan bir video tanıtımında açıklandığı gibi, “Rift” Taymr bölgesinde yepyeni bir harita. “Rift, eski maden köyleri ve tehlikeli kayalıklarla dolu kayalık bir kanyon haritası. Tamamlanacak yeni sözleşmeler ve keşfedilecek yükseltmelerle, bu garajsız harita en zorlu sürücüleri bile ayak parmaklarında tutacak. ” Aşağıdaki lansman videosunun tamamını izleyin.
Nisan sonunda Epic Games aracılığıyla piyasaya sürülen SnowRunner , Mad Dog Games'in bir ürünüdür ve çarpıcı grafikler ve zorlu ama ödüllendirici bir oyun için piyasaya sürüldükten hemen sonra övgü aldı. Ayrıca, SnowRunner PC'de Sundu kullanılabilirlik, Xbox One ve PS4 oyun izin verdi, kısa bir miktarda büyük bir aşağıdaki çizmek.

Ancak Mad Dog Games, SnowRunner'ın başarısını büyüyen ağrıları varsa çok az bir şekilde ele alıyor ve kullanıcı tabanını mutlu ve büyümek için ellerinden gelen her şeyi yapıyor. Geliştiriciler, yeni güncellemeler sunma ve topluluktan geri bildirim alma konusunda aktif kalmayı planlıyor. “Rift” güncellemesinin açıklanmasında belirtildiği gibi, stüdyo “birçok lansman sonrası güncellemenin ilkini” yayınlamaktan büyük heyecan duyuyor.

Yeni bir haritayla birlikte, SnowRunner'ın birinci sezondaki ilk güncellemesi, diğer özelliklerin ve hata düzeltmelerinin bir kısmını içeriyor. 11 Haziran'da açıklanacak olan oyunda artık “çoklu bağımlı yuvalar, çok oyunculu modlarda bölge geçişleri, bir dizi farklı tekerlek çevre birimi için geri bildirim zorlama ve konsollarda çalışma aynaları” olacak.
Güncellemenin yayınlanmasından bu yana oyuncuların tepkisi çoğunlukla olumlu oldu. Oyuncuların çoğu, stüdyoyu geri bildirimleri ciddiye almaktan mutluluk duyuyor ve hata düzeltmelerinin ve güncellemelerin devam ettiğini görmek istiyor. “Bu oyun kanalımın hızla büyümesini sağladı. Harika bir oyun, topluluğunuz için hataları düzeltmeye devam edin ”dedi. Ancak diğerleri, güncellemeyi indirdikten sonra PS4'teki grafiklerle ilgili bir sorun fark ettiler. “Güncellemeden bu yana PS4 sürümünün ne kadar bozuk olduğunu anlayacak mısınız?” başka bir kullanıcı protesto etti.

Şimdiye kadar, SnowRunner yapımcıları PS4'teki grafik sorunu hakkında yorum yapmadılar , ancak muhtemelen çalışmalarda bir yama var. Gelecekteki güncellemeler çıkardıklarından daha fazlasını eklediği sürece, SnowRunner bir süre daha etrafta dolaşması gereken bir oyundur.


Yorum Gönder

Yorum (0)

Daha yeni Daha eski