2021 BMW M5'in Tasarımı Sızdırıldı

2021 BMW M5 ilk lansmanından önce, sosyal medyada ortaya çıkmıştır. Bu beklenenden erken oldu. Sızıntı için Wilcoblok'a teşekkür ederiz.
Anında tanınabilir görünen model, standart 5 Serisi'nin ayak izlerini takip ediyor ve gündüz farları ile yeniden şekillendirilmiş farları benimsiyor. Hava girişleri daha kaslı bir görünüm için yeni siyah vurgular da kazanır.

Wilcoblok tarafından yayınlanan resim sadece arabanın önünü ortaya çıkarırken , değiştirilmiş bir arka tampon ve yeni arka lambalar bekleyebiliriz. Ayrıca yeniden şekillendirilmiş tekerlek çeşitleri de olabilir.İç mekan değişiklikleri mütevazı olacak, ancak yeni bir direksiyon simidi, yükseltilmiş sürücü destek sistemleri ve güncellenmiş bir bilgi-eğlence sistemi içerebilir. İkincisi Android Auto uyumluluğuna , bulut tabanlı bir navigasyon sistemine ve kablosuz güncellemeler için desteğe sahip olmalıdır.
Kaputun altında, 592 hp (441 kW/600 PS) ve 553 lb-ft (750 Nm) tork geliştiren tanıdık bir çift turbo 4.4 litrelik V8 motor bulunmalıdır. Dört tekerlekten çekiş sistemine güç ve Aktif M Diferansiyel gönderen sekiz ileri otomatik şanzıman ile eşleştirilmelidir.

Mütevazı değişiklikler göz önüne alındığında, otomobil, 0-100 km/s 3,4 saniyede çalışan ve isteğe bağlı olarak 305 km/s'ye (189 mph) kadar bir maksimum hıza sahip olan öncülü ile eşleşmelidir. M Sürücü Paketi.

Daha fazla güç arayan alıcılar, burada görülen M5 Yarışmasını tercih edebilir. 617 bg (460 kW/625 PS) ve 553 lb-ft (750 Nm) tork değerinde yükseltilmiş bir motora sahiptir. Ekstra güç, mevcut modelin sadece 3,3 saniyede 100 km/s hıza ulaşmasını sağlar.Yorum Gönder

Yorum (0)

Daha yeni Daha eski