2021 Porsche Cayenne GTS

Bu haftanın başlarında ki bir sızıntının ardından Porsche, yeni Cayenne GTS serisini resmen tanıttı.
Hem crossover hem de crossover coupe formunda mevcut olan Cayenne GTS, selefinin ikiz turbo 3.6 litrelik V6'sını 454 hp (338 kW/460 PS) ve 457 lb-ft (620 Nm) geliştiren çift turbo 4.0 litrelik V8 ile değiştiriyor.

Bu, önceki Cayenne GTS'den 20 hp (15 kW/20 PS) ve 15 lb-ft (20 Nm) daha fazladır ve bu, modellerin 0-100 km/s'den 4,5 saniyede 0-100 km/s hıza ulaşmasını sağlar. Sport Chrono paketi ile donatılmıştır. Geçitler ayrıca 270 km/s'lik bir azami hıza ulaşabilir.
Cayenne GTS, sürüş yüksekliğini 20 mm (0,8 inç) azaltan spor ayarlı bir süspansiyonla donatıldığından performans değişiklikleri motor bölmesinin ötesine uzanıyor. Modeller ayrıca Porsche Aktif Süspansiyon Yönetim sistemi ve Porsche Torque Vectoring Plus ile standart olarak geliyor. Müşteriler ayrıca Porsche Dinamik Şasi Kontrolü, arka aks direksiyon ve üç odacıklı havalı süspansiyon gibi seçenekler sipariş edebilirler.
Stil önünde, modeller Sport Tasarım paketi ve renkli aydınlatma üniteleri ile donatılmıştır. Geçitler ayrıca siyah dış aksanlara, spor egzoz sistemine ve 21 inç RS Spyder Design jantlara sahiptir.

İkincisi, kırmızı kaliperlerin yanı sıra 15.4 inç (390 mm) ön ve 14.1 inç (358 mm) arka ölçen dökme demir diskler içeren bir fren sistemi ile desteklenir. Daha uygun bir şey arayan alıcılar, tungsten karbür kaplı frenleri veya seramik kompozit frenleri tercih edebilir.
Kabine taşınırken orta konsolda, kapı panellerinde ve çatıda Alcantara döşeme var. Tasarımcılar ayrıca fırçalanmış alüminyum kaplama ve önemli desteklere sahip özel spor koltuklar da kurdular. Sürücüler ayrıca koltuk başlıkları, takometre ve kapı eşik plakalarında bulundukları için bol miktarda GTS logosu bulacaklar.

Yorum Gönder

Yorum (0)

Daha yeni Daha eski