Tesla Model 3 Yeni Opsiyonlara Kavuştu

Tesla Fremont, Kaliforniya fabrikasında üretilen Model 3 araçlarının, ilk olarak Drive Tesla Canada tarafından tespit edilen yükseltmelerle birlikte kablosuz şarj pedi ve USB-C bağlantı noktaları ile standart olarak geleceği bildiriliyor.
Electrek'de değişiklikler hakkında rapor verdi.

Yükseltmeler şimdi Tesla'da yapılan aynı araçlarla ABD yapımı Model 3'leri eşitledi.

Kablosuz telefon şarj cihazı ve USB-C bağlantı noktaları ilk olarak müşterilerin Mart ayında almaya başladığı daha yeni Model Y'de ortaya çıktı. Tesla o zamandan beri bu yeni Model Y özelliklerinden bazılarını eski Model 3'e getirmek için adımlar attı. Drive Tesla Canada, 4 Haziran'dan sonra monte edilen Model 3 araçlarda yükseltmelerin standart hale geldiğini söyledi.Tesla, 4 Haziran 2020 Model 3 araçlarına sahip olanlar için hala 125 dolarlık bir yükseltme sunuyor. Satış sonrası şirket Jeda Products ayrıca yaklaşık 99 $ karşılığında bir Qi kablosuz telefon şarj cihazı satıyor.
Yükseltmeler Tesla'nın otomotiv montajını daha verimli hale getirmenin yanı sıra araçlarını COVID-19 salgını sırasında alımları yavaşlatan potansiyel müşteriler için daha çekici hale getirme hedefinin bir parçası.

Tesla, ilk çeyrekte 88.400 araç teslim etti ve COVID-19 salgını talebe aşağı doğru baskı yaptığında ve lojistik zorluklar yarattığından, bir önceki çeyreğe göre %21'lik bir düşüşe rağmen çoğu analistin beklentilerini aştı. Tesla , ilk çeyrekte bir önceki döneme göre yaklaşık %2 daha düşük 103.000 elektrikli araç üretti .

COVID-19, 31 Mart'ta sona eren ilk çeyrekte Çin ve Avrupa'da ki tedarik zincirini ve küresel satışları aksattı. Salgın, ekonomik kasvetini ilk çeyreğin sonuna doğru ABD'ye yaydı ve ardından ikinci sırada topladı dönem. Tesla, genellikle çeyrek sonundan birkaç gün sonra çeyrek üretim ve teslimat rakamlarını bildirir. İkinci çeyrek 30 Haziran'da sona eriyor.


Yorum Gönder

Yorum (0)

Daha yeni Daha eski