Mi Band 5 Mobil Ödeme Desteği Sunacak

Xiaomi teaserlarla cimriyken, bir sızıntı Mi Band 5'te yeni NFC özellikli Mi Band 4'ü seçmenizi isteyen birkaç yeni özellik gösteriyor. 5, NFC işlevselliğine de sahip olacak ve mobil MasterCard ve toplu taşıma ödemelerini mümkün kılacak.
Bant ayrıca muhtemelen yeni SpO2 sensörüne bağlı stres ve solunum yönetimi özelliklerine sahip olacak. Rahatlamanıza yardımcı olacak bir stres ölçerin yanı sıra nefes egzersizleri de olacaktır. Ek olarak, alarmları sınırlı bir süre (örneğin 30, 60 veya 120 dakika) susturmak için Rahatsız Etmeyin modu olacaktır.

Mi Band 5, önceki modelin 0.95”e kıyasla daha büyük 1.2” ekrana sahip olacak. İlginç bir şekilde, bir Avengers saat yüzü ile önceden yüklenmiş olarak gelecek (Xiaomi ve bağlı şirketler Marvel kravatlarını sık sık yapıyorlar).

Grup ilk kez Çin dışında bir dijital asistanı destekleyecek, Xiaomi görev için Alexa'yı seçti.

Xiaomi, Mi Band 5'in 11 Haziran'da açılacağını ve bir kamera uzaktan kumandasının yanı sıra beş yeni egzersiz moduna sahip olacağını doğruladı . Bu gayri resmi, ancak satışların 18 Haziran'da başlaması bekleniyor (en azından Çin'de).


Yorum Gönder

Yorum (0)

Daha yeni Daha eski