Poly Bridge 2 Yeni Özellikleriyle Tekrar Steam'de

Poly Bridge 2 Yeni Özellikleriyle Tekrar Steam'de
Poly Bridge 2 PC için resmi olarak piyasaya sürüldü ve artık hem Steam'de hem de Epic Games Store'da mevcut.
Poly Bridge 2 Yeni Özellikleriyle Tekrar Steam'de
Poly Bridge 2'nin PC için resmi olarak piyasaya sürdüğü ve şimdi hem Steam'de hem de Epic Games Store'da mevcut olduğu için bu mimari ve mühendislik becerilerini test etme zamanı.

Poly Bridge serisine aşina olmayanlar için, oyuncuların zaman testine dayanacak (umarım) köprüler yapmak için geometri ve fizik kullanarak farklı zorluk derecelerinde boşluklar arasında köprüler kurdukları ilginç bir küçük bulmaca ve köprü oluşturma simülatörüdür.


Orijinal oyun 2016 yılında piyasaya sürüldü ve bugüne kadar yaklaşık üç milyon sattı. Bağımsız geliştirici Dry Cactus, o zamanlar özel bir şey yarattı ve Poly Bridge 2 ile daha da fazla zevk aldılar . Yeni özellikler arasında yeni seviyeler, yeni oyun içi mekanikler - köprüler ve araç zıplaması için yayların eklenmesi ve ilk mola göstergesi - geliştirilmiş bir fizik motoru, atölye kampanyaları ve daha fazlası yer alıyor.
Akustik gitarist ve besteci Adrian Talens bir kez daha, orijinal oyundan bir buçuk saatten uzun süren yeniden düzenlenmiş 18 versiyonun yanı sıra 13 yeni parça içeren ortam ve rahatlatıcı tam uzunlukta film müziği sunuyor.

Sandbox modu, Atölye Kampanyaları ve küresel liderlik tablosu, Poly Bridge 2'yi ilk oyunun hayranları için bir zorunluluk haline getirmek için oyunu tamamlıyor.

Yorum Gönder

Yorum (0)

Daha yeni Daha eski