Sony, 4 Haziran'da PlayStation 5 Oyunlarını Gösterecek

Sony, 4 Haziran'da PlayStation 5 Oyunlarını Gösterecek
Sony tüm ayrıntıları tek bir büyük mega etkinlikte bırakmak yerine PlayStation 5 ile ilgili ayrıntıları parça parça yayınlıyor. 
Sony, 4 Haziran'da PlayStation 5 Oyunlarını Gösterecek
İlk olarak Holiday 2020 sürüm penceresinin sözü geldi . Ardından , teknik özelliklere genel bir bakış geldi - varsayılan olarak süper hızlı bir katı hal sürücüsüne sahip olacak gibi. En son olarak, kontrol cihazını gösterdi.  (Divvied yaklaşım gerçekten mantıklı yapar; neden olmasını E3 ve GDC gibi devam eden salgında engelleyen olaylar ... ile olmaz ? Sony kendi programlarına göre iş ve her yönüyle kendi mini gösteri yapmak)

Verdikleri bir sonraki bakış, konsola gelen ilk oyunlardan olacak gibi görünüyor.Bu sabah Sony, 4 Haziran günü Pasifik saatiyle 13: 00'de canlı akışlı bir etkinliğe ev sahipliği yapacaklarını açıkladı. Etkinlikle ilgili bir blog yayınında , Sony Interactive CEO'su Jim Ryan, odağı açıklıyor:
Teknik özellikleri paylaştık ve size yeni DualSense kablosuz denetleyiciyi gösterdik. Ama oyunsuz lansman nedir?
Bu nedenle, PlayStation 5'in bu tatil başladıktan sonra oynayacağınız oyunlara yakında bir göz atacağımızı paylaşmaktan heyecan duyuyorum.
Ryan ayrıca etkinliğin yaklaşık bir saat sürmesi gerektiğini de belirtiyor, ancak kaç farklı oyunu kapsayacağını önermiyor.

Milyonlarca görüntüleme çekmeyi başaran bir videoda Epic Games, kısa süre önce piyasaya sürülecek olan PS5 donanımında çalışan Unreal Engine 5'e ilk kez baktı. Bu videonun başarısı göz önüne alındığında, Sony'nin ilk bakışların gelmesini sürdürmek için oldukça hevesli olduğunu hayal ediyorum.

Sonunda konsol donanımının kendisini görecek miyiz? Bu hala belirsiz. Gerçi, hemen hemen her şeyi parçalarına ayırdıklarını görerek, lansmanı biraz daha yakın olan bir etkinlik için kaydediyorlar.


Yorum Gönder

Yorum (0)

Daha yeni Daha eski