Motorola Edge Özellikleri Açıklandı

Motorola Edge Özellikleri Açıklandı
Motorola'nın ileri teknoloji oyununa geri dönme girişimi bize Edge serisini verdi ve diğer birçok OEM cihaz gibi Edge+ ile birlikte, fiyatı aşikar tutmak için birkaç özellik kesmeyi amaçlayan amiral gemisine daha ucuz bir alternatif var. Amaç, her zaman olduğu gibi, aynı akıllı telefon deneyimini fiyatın bir kısmından keserek elde etmektir.
Motorola Edge Özellikleri Açıklandı
Motorola Edge, 1080x2340px çözünürlüğe ve 90Hz'lik pürüzsüz bir yenileme hızına sahip yüksek bir 6.7 inç OLED ekrana sahiptir. Ayrıca, bu farklı görünümü şekillendiren kenarlarda aşırı eğriler var.Öte yandan arka kısım plastikten yapılmış ve altında Snapdragon 765G SoC'yi 4GB veya 6GB RAM ile eşleştirilmiş bulacaksınız. Her iki yapılandırma da isteğe bağlı microSD kart genişletme özelliğine sahip 128 GB UFS 2.1 depolama alanı sunar. Bu son geliştirme aslında Edge+ üzerinde daha fazla depolama alanı eklemenize izin vermeyen bir yükseltmenin değişimidir.
Motorola Edge Özellikleri Açıklandı
Kamera kurulumu, birkaç tuş eksilmesi ile Edge+'a oldukça benziyor. Saflaştırma, 108MP sensörünü düşürür ve f/1.8 diyafram açıklığına sahip hala büyük bir 1/1.7" 64MP birincil kamera ile birlikte gelir. 8MP telefoto ünitesi, 3x yerine 2x optik zoom sunar. F/2.2 diyafram açıklığına sahip 16MP ultra geniş kamera, ekrandaki küçük kesik selfie kamerası ise 25MP sensöre sahiptir.

4.500 mAh pil tüm enerji sarfiyatına yetiyor, ancak daha pahalı kardeşinin aksine, vanilya Motorola Edge 18W kablolu şarj ile çalışıyor, böylece kablosuz şarj imkanı yok oluyor.


2 Yorumlar

  1. Samsung'un amiral gemilerine benziyor.

    YanıtlaSil
  2. İkinci resimdeki duvar kağıdı nereden geliyor?

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Yorum

Daha yeni Daha eski