Karantinada Zaman Geçirebileceğiniz En İyi 10 Apple Uygulaması

Dünya genelinde COVID-19 kilitlenmesi milyonlarca insanı evde kalmaya zorladı. Artık herkesin evden çalışma ayrıcalığı yok. Birçok iş saha çalışması gerektirir ve perakende işlerini evden yapamazsınız. Kilitleme sürecinde kendinizi öldürmek için çok zamanınız olduğunu düşünüyorsanız, can sıkıntısını öldürmek için bazı iPhone uygulamalarına göz atın.
App Store, iPhone veya iPad'iniz için yeni beceriler öğrenmek, içerik akışı yapmak veya sadece zaman öldürmek ve oyun oynayarak rahatlamak için kullanabileceğiniz bazı harika uygulamalar ve oyunlarla doludur. Kilitleme sırasında evde takılı kalırken yapmanız gereken en iyi iPhone uygulamaları ve oyunları aşağıdadır.


COVID-19 Sırasında Evdeyken Denenecek iPhone Uygulamaları

1. TV Time - Film ve TV Dizisi İzleyici

Netflix, Amazon Prime, Disney + ve daha fazlası gibi video akışı hizmetlerini kullanıyor olmanız gerekir. Yüzlerce dizi ve film parmaklarınızın ucundayken, zaman içinde izleme alışkanlığını izlemek kafa karıştırıcı olabilir. TV Saati uygulamasına girin.
Karantinada Zaman Geçirebileceğiniz En İyi 10 Apple Uygulaması
TV Time ile, izleme listesine film ve TV şovları ekleyebilir , favori TV şovları programını takip edebilir ve hatta IMDB derecelendirmesini ve uygulamadaki diğer incelemeleri görüntüleyebilirsiniz. Bu bölümü izledikten sonra nasıl hissettiğini ekleyebilir ve görüşünü diğer topluluk üyeleriyle paylaşabilir. Ayarlar'dan izleme istatistiklerinizi gösterir ve aynı menüden arkadaşlarınızı takip etmenizi sağlar. TV Time'ın kullanımı tamamen ücretsizdir ve iOS ve Android'de kullanılabilir.
İndir


2. Udemy - Yeni Beceriler Öğrenin

Şimdi her zaman istediğin, ancak yoğun bir program nedeniyle yapamayacağın birkaç beceri öğrenmek için en iyi zaman. Udemy en iyi çevrimiçi öğrenme platformlarından biridir. Uzmanlar tarafından 130.000'den fazla video kursuyla Udemy, tasarım, çizim, yazma, kişisel gelişim sınıfları, kodlama dilleri ve daha pek çok şeyi kapsar.
Uygulama, kursları, sınıf derecelendirmelerini, kullanıcı yorumlarını görüntülemenizi sağlar ve sonunda başlamak için sınıfı satın almanızı sağlar. Satın aldıktan sonra kursu iOS veya Android'e indirebilir veya yolculuğunuzu başlatmak için web'i kullanarak çevrimiçi olarak aktarabilirsiniz.
İndir


3. 7 Minute Workout - Fitness Uygulaması

Adından da anlaşılacağı gibi, 7 dakikalık egzersiz evde egzersiz yapmaya başlamak için mükemmel bir uygulama. Uygulamaya başlamak için video talimatları ve zamanlayıcı ile haftalık egzersizler sunuyor. Kullanıcılar ihtiyaçlara göre özel egzersizler oluşturabilir ve hatta kolay erişim için onları favorilere ekleyebilirler.
Uygulama, üst vücut, çekirdek, alt vücut, kardiyo ve güç üzerine odaklanmak için entegre zorluklara sahiptir. Uygulamayı bölgeye göre kullanan kişilerin canlı verilerini görebilirsiniz. Ayrıca verileri dışa aktarmak için istatistikler ve Apple Health entegrasyonu da sağlar. 7 Dakikalık egzersiz hem Android hem de iOS'ta kullanılabilir.

Ayrıca kilo vermek için en iyi iPhone uygulamalarından bazılarına da göz atabilirsiniz .
İndir


4. Calm - Meditasyon Uygulaması

Evde kalırken, dünya çapında yıkıcı COVID-19 haberlerini düzenli olarak tüketiyorsunuz. Bu gibi durumlarda, zihninizi sakinleştirmek önemlidir. Sakin orada en iyi meditasyon uygulamalarından biridir. Uygulamayı kullanarak, doğa sesleri ve güzel arka planlar ile meditasyon oturumlarına abone olabilirsiniz.
Meditasyon sekmesi farklı menülerde sınıflandırılır. Stres, kişisel bakım, iç huzur, odaklanma, duygular ve daha fazlası gibi bölümler arasından seçim yapabilirsiniz. Calm, yaşamı değiştiren masterclass için dünyaca ünlü uzmanlarla işbirliği yaptı. Bunları ayarlar menüsünde bulabilirsiniz. Gruptaki en sevdiğim nefes egzersizleri. Her zaman kullanıyorum. Uygulama simgesine uzun süre dokunun, nefes seçin, zamanlayıcıyı ayarlayın ve nefes almaya başlayın. Uygulama hem Android hem de iOS'ta kullanılabilir.
İndir


5. Journey - Günlük Uygulaması

Kilitleme günleri ilerledikçe düşünceleri not almaya başlamak isteyebilirsiniz. Yolculuk, günlük rutininizi konum, görüntüler, ruh hali ve daha fazlası ile eklemenizi sağlar. Uygulama aynı zamanda yetenekli kelime işlemci fonksiyonları sunuyor.
Özellikleri arasında girişleri konuma, haritaya, takvime, ruh haline göre gelişmiş aramaya, biyometrik kimlik doğrulamasına ve Google Drive senkronizasyonuna göre görüntüleme özelliği bulunur. Yolculuk iOS, Android, Windows ve Mac'te kullanılabilir. Abonelik aylık 4 $ 'dan başlıyor.
İndir

6. Amazon Kindle - e-Kitaplar ve Dergiler

Kitap severler, bu sizin için. Ellerinizi her zaman okumak istediğiniz kitabın fiziksel bir kopyasına almak zor olsa da, dijital sürümü her zaman akıllı telefonunuzda veya tabletinizde satın alabilir ve okuyabilirsiniz. Amazon Kindle tam size göre. Uygulama binlerce e-kitap, dergi, gazete ve grafik roman sunuyor.
Çeşitli yazı tipi stilleri ve boyutlarıyla okuma deneyimini özelleştirebilirsiniz. Özellikler arasında Sayfa çevirme, yazdırma ve sayfadan ayrılmadan çeviri yapma özelliği bulunur. Belirli paragrafları yer imleri olarak da vurgulayabilirsiniz. Kindle hem iOS hem de Android'de kullanılabilir.
İndir


7. Duolingo - Dil Uygulaması

Duolingo, telefonda yeni dilleri öğrenmek için eğlenceli bir yol sunar. Uygulamaya başlamak için birden fazla oturum ile eğlenceli dersler sağlar. Öğrenmek için en popüler 30'dan fazla dili destekler. Temel dilbilgisinin yanı sıra Duolingo, yeni diller için okuma, yazma, konuşma, dinleme ve konuşma becerilerini öğrenmenize yardımcı olur.
Zorlukları tamamladıkça sizi ödüllendirir ve uygulamada yükselmeye yardımcı olur. Duolingo, iOS ve Android'de kullanılabilir.
İndir


8. Sketchbook - Çizim Uygulaması

Autodesk tarafından Sketchbook, tasarımcılar için en iyi çizim araçlarından bazılarını sağlar. Özelleştirilmiş ızgara çizgileri, yapışma geçişi, ufuk noktası kilidi, ufuk çizgisi görünürlüğü, Apple Pencil desteği ve daha fazlasını içerir.
Çizim araçları kalem, fırça, dolma bölmesi, pastel boya ve daha fazlasından oluşur. Uygulamanın kullanımı tamamen ücretsizdir ve Android, iPhone ve iPad'de erişilebilir.
İndir


9. Way of Life - Alışkanlık İzleyici

Artık bir beceri öğrenmeye, meditasyona veya eskiz yapmaya başladığınıza göre, onu alışkanlık haline getirmenin ve günlük rutininize entegre etmenin zamanı geldi. Bunun için bir alışkanlık izleme uygulaması kullanın.
Yaşam Şekli gün boyunca en önemli aktiviteleri eklemenizi sağlar. Ve günün sonunda onları tamamlamanıza yardımcı olur. Canlı istatistikleri güzel grafikler, takvim zinciri aracılığıyla görüntüleyebilir ve alışkanlıkları özel etiketlerle düzenleyebilirsiniz. Uygulama ayrıca daha iyi güvenlik için notlar eklemenizi ve biyometri kimlik doğrulamasını kullanmanızı sağlar.
İndir


10. Google Earth

COVID-19 salgını yakında gitmeyecek. Böylece bir sonraki tatilinizi birkaç aylığına iptal edebilir ve unutabilirsiniz. Ancak her zaman bir telefonda veya PC'de sanal bir tatil planlayabilirsiniz. Google Earth'ü kullanarak dünyanın dört bir yanındaki uzak ve ilginç yerleri keşfedebilirsiniz.
Burj Khalifa, Uluslararası Uzay İstasyonu, Effiel Kulesi ve çok daha fazlasından en iyi manzaraları sunar. Bir bakış açısıyla, Google'dan yerler hakkında iyi bilinen gerçekleri de öğrenebilirsiniz. Uygulamaya düzgün Eğitim (Tarihi Yerler), Kültür, Doğa ve daha fazlası ayrılmıştır. Google Earth, yerleri Fotoğraflar'a göre de görüntülemenize olanak tanır. Araç Android, iOS ve Web'de kullanılabilir. Söylemeye gerek yok, deneyim en iyi masaüstünde sunulur.
İndir


Yorum Gönder

Yorum (0)

Daha yeni Daha eski