Motorola One Fusion+'ın Bazı Özellikleri Sızdırıldı

Motorola One Fusion+'ın Bazı Özellikleri Sızdırıldı
Motorola bu cihazlar hakkında henüz bir şey açıklamadı, ancak YouTube, One Fusion+'ın temel özelliklerini ve çıkış tarihini açıkladı.
Motorola One Fusion+'ın Bazı Özellikleri Sızdırıldı
YouTube, Motorola One Fusion+'ı Cihaz Rapor sitesinde Snapdragon 730 SoC ile listeledi; bu, akıllı telefonun geçen ay sızan akıllı telefonun dümende bir Snapdragon 675 yonga setine sahip olacağını iddia eden çelişkiyle çarpışıyor.

One Fusion+ 6,5 inçlik 1080p ekrana sahip olacak, Android 10'u kutudan çıkartacak ve 5.000 mAh'lık bir pil paketi sunacak.

Listede ayrıca One Fusion+ değil, Motorola Edge olan bir Motorola akıllı telefonun resmi de bulunuyor . Bununla birlikte, Motorola Edge'nin listesi, One Fusion+ olabilecek bilinmeyen bir akıllı telefonun görüntüsünü içeriyor. YouTube'un yanlışlıkla her iki akıllı telefonun resimlerini değiştirmesi mümkündür.Resim, akıllı telefonun 64MP ana ünite ile arka tarafta dörtlü kamera kurulumu yapacağını gösteriyor. Altta 3,5 mm kulaklık jakı bulunan bir USB-C bağlantı noktası ile arkaya monte edilmiş bir parmak izi tarayıcısı bulunacak.

Resmi daha yakından inceledikten sonra, akıllı telefonun ekranının selfie kamera için bir çentik veya delme deliği olmadığını da görebilirsiniz, yani muhtemelen bir açılır mekanizmaya monte edilecektir.
Motorola One Fusion+'ın Bazı Özellikleri Sızdırıldı
Görüntüden ayırt edebileceğimiz diğer şeyler, akıllı telefonun sağ tarafına yerleştirilmiş güç düğmesi ve ses seviyesi tuşlarıdır. Bunlara amacı bilinmeyen ek bir düğme eklenmiş.

Motorola One Fusion+ cihazının 4/6GB RAM, 64/128GB depolama alanı ile geldiği ve iki renk seçeneğine sahip olduğu söyleniyor -Cloud ve SugarFrost.

Önümüzde ki haftalarda Motorola One Fusion ve One Fusion+ hakkında daha fazla şey duyacağız.


Yorum Gönder

Yorum (0)

Daha yeni Daha eski