Çerçevesiz Ekranlı 6. Nesil Apple Watch Konsepti (Video)

Çerçevesiz Ekranlı 6. Nesil Apple Watch Konsepti (Video)
Apple, bu yılın ikinci yarısında Apple Watch Series 6'yı piyasaya sürecek. En yeni Apple Watch, watchOS 7'yi çalıştıracak ve uyku takibi, kan oksijen doygunluğunu ölçmesi, yeni saat yüzü komplikasyonlarını desteklemesi ve çok daha fazlasını sunması bekleniyor. 
Çerçevesiz Ekranlı 6. Nesil Apple Watch Konsepti (Video)
Bir tasarımcı, çerçevesiz ekranı sergileyen Apple Watch Series 6 konseptini yarattı ve dürüst olmak gerekirse oldukça şık görünüyor.

Konsept, Apple Watch'u çerçevesiz bir ekranla yeniden canlandırıyor. Konsepte göre Apple Watch Series 6 “çok daha fazla güç ve aynı boyutta” olacak. Tasarımcının işlem gücü veya pil yedeklemesi ile ilgili olduğundan emin değiliz. Son zamanlarda tasarımcı, çentiksiz ve ekran içi Face ID olmayan bir iPhone 12 konseptini sergiledi.Apple'ın Apple Watch Series 6'da ki bir dizi yeni özelliği kullanması bekleniyor . Beklendiği gibi, bazı özellikler Apple Watch Series 6'ya özel olacak, geri kalanı ise desteklenen modeller için watchOS 7 aracılığıyla sunulacak. Uyku izleme, Apple Watch Series 6'nın ana özelliği olabilir, ancak bir yazılım güncellemesi yoluyla eski saatlerde kullanılabilir olup olmayacağından emin değiliz. Apple geçmişte kendi Sleep watchOS uygulamasını sızdırmıştı.
Sırada, kullanıcılar muhtemelen widget'lar ve komplikasyonlar ekleyerek bir saat yüzünü yapılandırabilir ve özelleştirebilir. Dahası, kullanıcılar muhtemelen arkadaşlarıyla ve aileleriyle paylaşabilecektir. Kullanıcılar ayrıca galerilerinden resimlerle bir saat yüzü oluşturabilir ve aynı şey başkalarıyla paylaşılabilir. Şirket, gelecekteki watchOS'lara bağımsız özellikler eklemek için çalışıyor. Bu durumda Apple Watch kullanıcılarının iPhone'a olan bağımlılığının azalması bekleniyor.

Apple Watch Series 6 konsepti hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlarda paylaşın.


Yorum Gönder

Yorum (0)

Daha yeni Daha eski