Xiaomi Mi 10 Pro 5G İncelemesi

Xiaomi Mi 10 Pro 5G HQ'ya ulaştı ve paylaşacağımız bazı izlenimler var. Ama önce bir kutu açılımı yapalım.
Cihaz bir USB kablosu ve 65W şarj cihazıyla birlikte geldi -başka hiçbir aksesuar yok. Onca olaydan hemen sonra, Xiaomi Mi 10 Pro 5G, elindeki harika hissiyle bize vuruyor.

Arka kısmı biraz kaygan ama dokunma hissi veren mat, neredeyse saten benzeri bir kaplamaya sahip. Telefon, normalde telefonunuzu nasıl taşıdığınıza bağlı olarak, umursamayacağınız veya nefret etmeyeceğiniz 200g'den fazladır. Bu tip bir cihaz için oldukça ideal rakamlar bunlar.
Zaten 1080p çözünürlüklü kaliteli 6.67 inç Super AMOLED ekran ile bu ağırlığı oluşturur. Panel güzel ve parlak ve 90Hz yenileme hızı ile ortalamanın üzerinde daha pürüzsüz.

Ayrıca 20MP selfie kamera şeklinde sadece bir kesinti var. Arka taraftaki kameralar daha etkileyici. Mi 10 Pro 5G'nin 4 kamerası var -27MP piksel-binili çekimler üreten bir 108MP ana atıcı, 8MP 5x telefoto kamera, 12MP 2x telefoto kamera ve özel bir makro yakalayıcı olarak ay ışığı alan 20MP ultra geniş açılı kameraya sahip.Bu sensörleri derinlemesine inceleyeceğiz çünkü konuşacak çok şey var.

Xiaomi Mi 10 Pro 5G'nin benzersiz bir yönü stereo hoparlörlerin yerleştirilmesidir. Telefonun üstünde ve altında iki özdeş ızgara var, bu her tasarımda gördüğümüz bir şey değil. Hoparlörler ayrıca kalite ve ses açısından mükemmeller.

Tam incelememizde özel hoparlör testimiz için Siber Hamle'yi takip etmeye devam edin, bu arada hoparlör kalitesi sizin için önemliyse, Xiaomi Mi 10 Pro 5G kesinlikle kısa listenizde olmalıdır.
Telefonun geri kalanı, Snapdragon 865 yonga setinden çok hızlı 30W kablosuz şarj ve süper hızlı 50W kablolu şarj ile 4.500mAh bataryaya kadar çok sayıda en iyi özelliklere sahip (birlikte verilen şarj adaptörü aslında telefonun kullanabileceğinden daha fazla enerji veriyor).

Xiaomi Mi 10 Pro 5G, Xiaomi Mi 9'dan da çok daha iyi. Ayrıntılı Xiaomi Mi 10 Pro 5G incelememize başladık, bizi takip etmeye devam edin! Daha ayrıntılarına ineceğiz.

Yorum Gönder

Yorum (0)

Daha yeni Daha eski