Honor 30 Ailesinin Süper Hızlı Kamerası Olacak

Honor 30 ailesi 15 Nisan'da geliyor ve en az iki telefon bekliyoruz -Honor 30 ve Honor 30 Pro. Nihai amiral gemisi olacak bir Honor 30 Pro+'da olabilir.
Lansmana iki gün kaldı ve şirket, Weibo profilinde birden fazla örnek ve teaser yayınladı ve dizinin en iyi modelinin bazı önemli özelliklerini ortaya koydu. 1920 fps yavaş çekim, ultra hızlı odaklama, 60 fps'de 4K video kaydı ve X ekseni sabitleme ile AIS'ye yardımcı olacak.

Hızlı odaklama yeteneklerini göstermek için Honor, hayvanların çekilmesi en zor nesneler olduğunu iddia ederek bir fotoğraf yayınladı, çünkü yörüngelerinin ne olacağını bilmiyorsunuz, bu nedenle nerede ve nasıl odaklanacağınızı bilmiyorsunuz.
Honor 30 Pro+ bunu “doğru hızlı odaklama yeteneklerinin yanı sıra güçlü grafik işleme yetenekleri” ile kullanıcı için yapacaktır. Metin, spesifikasyonların henüz adlandırılamayacağını söylese de, hesapta açıkça Kirin 990 yonga setini kullanıyor.1920 fps yavaş çekim çekimine gelince, Honor ayrı bir yazıda bunun 60 fps'de 4K ve AIS video süper görüntü sabitleme ile birlikte “iyi videolar çekmede” bir temel olduğunu açıkladı.

Honor 30 Pro (veya Honor 30 Pro+) onlara katıldığında, bu özelliğe sahip ilk oyun dışı adanmış akıllı telefon olacak. Şu anda, bu tür videoları kaydedebilen bir dizi mobil cihaz var -vivo iQOO Pro ailesi, Black Shark 3 serisi ve Nubia Red Magic 5G dahil olmak üzere en son birkaç Nubia Red Magic telefonu.

Yorum Gönder

Yorum (0)

Daha yeni Daha eski