iPad Pro 2020 Hakkında Söylentiler Çıktı

Yeni iPad Pro 2020'nin gelişiyle ilgili çok spekülasyon yapıldı. İPad Pro 2019'da hemen hemen ihmal edildi, bu yüzden hayranlar 2020'de güçlü tabletin dikkat çektiğini belirtip belirtmediğini bilmek istiyorlar. 
Apple'ın bahar etkinliği Mart ayı için planlanırken, şimdi korona virüs korkuları nedeniyle iptal edilecek gibi görünüyor. Ancak, bu yeni ürünlerin duyurulmayacağı anlamına gelmez, bu yüzden iPad Pro 2020 ile ilgili haberlerin hemen köşede olmasını bekliyoruz. 

Gecikmeler ve virüsler bir yana, iPad Pro 2020 hakkında ne biliyoruz? 

Kesin olan bir şey var, güncelleme nasıl görünüyorsa, tasarımcıların, sanatçıların ve illüstratörlerin birlikte çalışması için harika iPad Pro uygulamaları olacak. Burada en son iPad Pro 2020 sızıntılarına ve söylentilerine bir göz atacağız. 

Spoiler: iPad Pro'nun bu sefer gerçekten bir MacBook katili olabileceği anlaşılıyor.

iPad Pro 2020: Tasarım söylentileri

En son söylentiler, iPad Pro'nun dizüstü bilgisayar alanındaki adımlarına dayanıyor. Son zamanlardaki bir sızıntı, iPad Pro'nun uygun bir izleme dörtgeni içeren isteğe bağlı bir klavye ile gelebileceğini , bu nedenle gerçekten reklam öğelerinin MacBook yerine kullanabileceği bir makine olabileceğini gösteriyor. 
İOS 14 için 9to5Mac tarafından görülen kod (sonbaharda bizimle olması bekleniyor) hem iPad hem de iPhone'un yakında bir fare ile çok daha iyi çalışabileceğini gösteriyor. Bu, farenizi bluetooth aracılığıyla cihazınıza bağlayabileceğiniz anlamına gelebilir ve örneğin, sağ tıklamalar gibi davranan iki parmak dokunuşları ile bir bilgisayarda olduğu gibi çalışacaktır. İOS 13'ün iPad için fare desteği olduğunu, ancak ayarların içine gömüldüğünü ve genel olarak oldukça sezgisel görünmediğini unutmayın. 
Bu söylentilerin üstünde, iPad Pro 2020'nin genel tasarımı hakkında çok fazla spekülasyon var. 2019 yılının ortasında Apple , Avrasya Ekonomi Komisyonu (AET) düzenleyicisine iki tablet modeli daha kaydetti . Ve bu yeni modellerin her ikisi de (doğal olarak) spekülasyona yol açan mevcut dizide olmayan herhangi bir modelle eşleşmedi. 

Geçen ay Twitter'da yayınlanan önceki bir söylenti, yeni iPad Pro 2020'nin önüne ve arkasına doğrulanmamış bir görünüm sunuyor. En önemli özellik üç arka kameraya sahip olmasıdır. Mevcut iPad Pro'nun sadece bir tane kamerası olması, Apple'ın cihazların fotoğraf çekme yeteneklerini (ahem) odağına koyduğunu ima ediyor.

iPad Pro 2020: Çıkış tarihi ve fiyatı

Geçen yılın sonlarında, Bloomberg'den Mark Gurman çıkış tarihinin 2020'nin başlarında olacağını önerdi , bu da Apple'ın yıllık Ekim etkinliğinde genellikle yeni teknolojiyi tanıttığını düşündüğünüzde ilginç. Bu, Apple'ın 2020'de iki yeni iPad Pro'yu yayınlamak amacıyla 2019 iPad Pro lansmanını atladığı anlamına mı geliyor? Sadece zaman gösterecek.

Yeni cihazın fiyatı hakkında güncel bir haber yok, ancak güncellemeler arasında bir yıldan fazla bir süredir bu iPad Pro yenilemesinin hem maliyet hem de kapasite açısından önemli olmasını bekliyoruz.

Yorum Gönder

Yorum (0)

Daha yeni Daha eski