AirTags ve Yeni iPad Pro Mart 2021'de Çıkacak

 Apple'ın Mart ve Nisan aylarında yeni cihazları yenilediği (veya piyasaya sürdüğü) biliniyor. Geçen yıl Nisan 2020'de Apple yeni iPhone SE 2020'yi duyurdu . Apple, bu yıl için uzun süredir vadesi dolan AirTag'leri ve yeni bir iPad Pro'yu piyasaya sürme yolunda ilerliyor gibi görünüyor.

Apple'ın popüler sızıntısı Jon Prosser, uzun süredir vadesi dolan Apple AirTag'lerin lansmanı ve gelecek ay yeni bir iPad Pro'nun piyasaya çıkma olasılığı hakkındaki iddialarını tazelemek için bu sabah Twitter'a gitti. Jon, tweet'inde "AirTag'ler Mart ayı için hala açık" diyor. Herhangi bir gecikme duymadığını, bu muhtemelen tarihi daha da ileri götürebileceğini söylüyor.

Bir de cevapta AirTags hakkındaki tweet için, Zak adlı bir Twitter kullanıcısı “olarak bildiğim kadarıyla, aynı zamanda Mart.” Diye cevap verdi hangi iPad Pro 2021, sorulduğunda Jon'un Apple sızıntıları konusunda oldukça iyi bir kaydı var. İPhone SE 2020, iPhone 12 özellikleri ve çok daha fazlası hakkındaki iddialarının hepsi doğru çıktı. Bu nedenle, Apple'ın uzun zamandır vadesi dolan Tile benzeri izleyicisini önümüzdeki ay piyasaya süreceğini söylemek oldukça güvenli.

AirTag'ler birkaç kez sızdırıldı. Apple'ın Çini benzeri nesne izleyicisinin iPhone 12 serisi ile piyasaya çıkması gerekiyordu , ancak yetersiz sayıda birinci taraf aksesuarından dolayı ertelendi . Üçüncü taraf AirTags aksesuarları zaten çevrimiçi olarak sızdırıldı. AirTag'lerin cüzdanınızdaki kartlarınızın NFC'sini etkilememesi için içinde mıknatıslarla gelmediği söylenir. Bu nedenle Apple, izleyiciyi tutmak için bir 'boşluğa' sahip olan aksesuarlar yapmaya karar verdi.

İPad Pro 2021 için, Apple'ın (nihayet!) Ekranını OLED'e yükselttiği söyleniyor . Kutuda 20W hızlı USB C şarj cihazı ile birlikte gönderildiği söyleniyor. Yeni nesil iPad Pro hakkında pek bir şey bilinmese de, Apple kesinlikle dahili özelliklerini yükseltecek. Apple'ın zaten hızlı olan A14 Bionic çipinin bir sonraki sürümünü bir sonraki iPad Pro'da görebiliriz.

Senden duymak istiyoruz

Apple AirTag'lerden beklentileriniz nelerdir? Sence Apple bunu neden erteledi? 2021 iPad Pro'dan hangi özellikleri bekliyorsunuz? Aşağıdaki yorum bölümünde düşüncelerinizi bize bildirin!

Yorum Gönder

Yorum (0)

Daha yeni Daha eski