Yeni Call of Duty: Black Ops Cold War fragmanı, 16 Aralık'ta Birinci Sezonda neler olacağına dair ipuçları veriyor

Orijinal Call of Duty: Black Ops'ta Nova 6 gazı, acil komployu yönlendirmeye yardımcı olan ölümcül bir kimyasal silahtı. Şimdi, Call of Duty: Black Ops Soğuk Savaş Birinci Sezonunda Nova 6, bu kez Vikhor "Stitch" Kuzmin tarafından yeniden üretiliyor. Kuzmin daha önce Black Ops Cold War'da ki ana hikayeden bir karakter olan Russell Adler ile uğraşmıştı. Aşağıda, Sezon Bir'in yeni fragmanına göz atabilirsiniz, bu da bize tam olarak ne geleceğine dair bir ipucu verir.


Kısa bir gecikmenin geri püskürtüldüğünü gördükten sonra, Birinci Sezon 16 Aralık 2020'de yayınlanacak. Birinci Sezon, yeni çok oyunculu haritalar, modlar, silahlar, Blueprint varyantları ve daha fazlasının yanı sıra Activision'ın sunduğu tüm yeni bir Warzone haritası getiriyor. Black Ops tarihindeki en büyük ücretsiz içerik güncellemesi. 10 Aralık 2020 Oyun Ödülleri sırasında bu yeni bölümün ne getirdiğini daha fazla göreceğiz.


Gelen İncelememiz Modern Warfare: Black Ops Soğuk Savaş çok oyunculu sunan özellikle Duty geçen yıl Çağrı kıyasla eksik olduğunu kampanyasında ilginç mekanik sarsıntı-up sundu ama: biz Call of Duty söyledi.

Yorum Gönder

Yorum (0)

Daha yeni Daha eski