Honor, Hunter Gamebook İçin 16 Eylül'e İşaret Etti

Bazılarınız HONOR'un bir dizi oyun dizüstü bilgisayarı piyasaya sürerek ürün kategorilerini genişleteceğini zaten biliyor olabilirsiniz. İki ay önce, oyun dizüstü bilgisayarının eskizleri bize logo ve tasarım konseptine kısa bir bakış attı. Bunun dışında diziye HUNTER adı da verilmiştir. Şimdi, HONOR'un nihayet 16 Eylül'de ürünlerini ortaya çıkaracağı söyleniyor .
Weibo'dan bir haberciye göre HONOR, 16 Eylül'de ilk oyun dizüstü bilgisayarlarını resmi olarak tanıtmak için bir etkinlik düzenleyecek. Ancak markanın bizimle paylaşacağı tek ürünler bunlar değil. İki yeni akıllı saatin aynı etkinlikte görücüye çıkacağı ve bunlardan birinin HUAWEI Watch Fit gibi görüneceği söyleniyor.

HONOR, geçtiğimiz haftalarda oyun dizüstü bilgisayarları hakkında bizimle dalga geçiyordu. Daha önce, HUNTER oyun dizüstü bilgisayarlarıyla ilgili bazı bilgileri ortaya çıkaran bir tanıtım videosu yüklendi. Oradan, dizüstü bilgisayarların Intel işlemcilere ve RGB klavyelere sahip olacağını bilebiliriz. Başka bir sızıntıya göre, dizüstü bilgisayar HUNTER V700 olarak pazarlanabilir ve iki varyantla birlikte gelir.

HONOR HUNTER dizüstü oyun bilgisayarı hakkındaki düşüncelerinizi Facebook sayfamızda bize bildirin. Daha heyecan verici teknoloji haberleri için SiberHamle.com'u takip etmeye devam edin.


Yorum Gönder

Yorum (0)

Daha yeni Daha eski