1. Nesil Apple AirPods İnceleme

Apple AirPods ilk grubu Avrupa, Avustralya, Yeni Zelanda'ya ulaştı ve şimdiye kadar kullanıcıların kablosuz kulaklık hakkındaki deneyimleri ve fikirleri, özellikle Bluetooth bağlantı aralığı, şarj süresi, ses kalitesi ve diğerleri, oldukça olumlu oldu. 

Aşağıda AirPods hakkında söylenecek şeyler:


Bluetooth Bağlantısı

İlk olarak, bir Reddit kullanıcısına göre, Bluetooth sinyalinin dediği gibi oldukça güçlü olduğunu söyledi: "Şimdiye kadar telefonumu mutfakta takılı bırakıp, temiz Bluetooth sesi alırken tüm evi dolaşabildim. zaman.". Normalde evin bazı yerlerinde olmak, kablosuz kulaklık performansını mesafeye göre etkileyebilir ancak AirPods bunda bir problemi yok gibi görünüyor.

Başka bir durumda, bir MacRumors forum üyesi, iPhone'unu getirmeden evden çıkarak AirPods'u test etti ve bağlantı hala sağlamdı.

Şarj Süresi ve Pil

Apple'ın kulaklığı yalnızca 15 dakikalık şarjdan sonra 3 saatlik müzik çalma için yeniden şarj etme iddiası da birçok kullanıcının bunu test ettiği gibi doğrudur. Aslında, Redditor ChrisMorrisOrg'a göre, AirPods'larını sadece 20 dakikada %30'dan %100'e kadar şarj edebildi.

Airpods pil seviyesini takip etmek için kullanıcılar AirPods'lara bir iPhone pil pencere öğesi ayrıntıları ekleyebilir. Yukarıdaki ekran görüntüsünde gösterildiği gibi, sol taraf Airpods'ların kasada şarj olduğunu gösterirken, sağ taraf Airpods'ların kasa olmadan kullanıldığını gösteriyor. Kompakt şarj çantasının yanında olması, kulaklıkları kaybetme korkusu olmadan yanınızda taşımanın da kolay olduğu anlamına gelir.

Buna ek olarak, bir kullanıcı aynı anda hem şarj etmek hem de arama yapmak istediğinde bir "cankurtaran" buldu:

"Not: hoş bir dokunuş: çok uzun bir konuşmada Airpods'lardan birinin pili bittiğinde (iki sesli bildirimden sonra), şarjlı pili kullanırken diğerinden birini şarj etmeye devam edebilirdim. 10 dakika sonra yapabilirdim tam tersi, yarı şarjlı olanda bol miktarda pil var. Çağrı asla kesilmedi ve diğer uç bu değişiklikleri fark etmedi. Düzgün. "


Ses kalitesi

Sonra, belki de ses kalitesi çoğu müşterinin en çok ilgilendiği şeydi, ama ister inanın ister inanmayın, Airpods'lar "standart Apple EarPod'lardan daha iyi" ama sadece birazcık. Bunun nedeni, ChrisMorrisOrg tarafından incelendiği üzere, kulaklıktaki gürültü iptali olmamasından kaynaklanıyor olabilir:

"Bugün AirPods'ları birkaç saat kullandım, ses kalitesinin standart Apple EarPods'lardan daha iyi olduğunu söyleyebilirim, ancak, düşük seviyedeki herhangi bir Bluetooth kulaklık / kulaklıkla aldığınız ortam / beyaz gürültüsünün bir miktarına sahipsiniz. Hacimdeki ikinci çentiği geçtiğinizde bu kaybolur. "

MacRumors okuyucusu Boardiesboi'nin bir başka ifadesi de duygularını paylaştı: "Bunlar, standart EarPod'lardan biraz daha net ve daha iyi geliyor. Odyofil değilim ama ses kalitesinden çok memnunum."

"Bunları Facetime Audio ile belki 3 saattir kullanıyorlar (birlikte geldikleri% 65'lik ilk şarj bitene kadar). Diğer tarafta kulaklık veya Airpod kullandığımı belirleyemediler. Bu iki farklı konuşmaydı. Bu yüzden mikrofonların kalitesinin Telefonlardakinden ayırt edilemeyeceğini ve earpod'un mikrofonunu kullanmaktan daha iyi olduğunu söyleyebilirim. Sessiz bir ortamda konuştum, bu yüzden dış gürültü hakkında yorum yapamam, ancak Airpod'larda aktif gürültü yok kendiliğinden iptal. " dedi.

Diğer durumlarda, Redditor Portatort'a göre, bazı kullanıcılar Siri için AirPod'lara alışmakta bazı zorluklar yaşıyorlar, dedi ki: "Siri için iki kez dokunmak biraz alışmayı gerektirebilir. Çoğu çift dokunuş onu etkinleştirmiyor gibi görünüyor. . Ama doğru şekilde dokunmayabilirim. "Yanı sıra ürünün egzersiz yaparken kulaklarında sıkıca kalıp kalmayacağı gibi, ancak şimdiye kadar birçok kişi AirPod'ların oldukça iyi bir egzersiz arkadaşı olduğunu hissetti.Yorum Gönder

Yorum (0)

Daha yeni Daha eski