Samsung Galaxy Buds Live Tasarımı Böyle Olabilir

Birkaç saat önce, Endonezya'dan yeni Galaxy Buds Live veya Buds+ fiyat etiketi hakkında yeni bir sızıntı vardı. 
Doğru olması durumunda, yeni kablosuz kulaklık çifti 1200₺ mal olabilir, ancak bu sadece ilginç bir şey değil, aynı zamanda  @evleaks sayesinde bir kez daha yüksek kaliteli render görüntülerine iyi bir göz attık.

Sızan render görüntüleri, Galaxy Buds Live'ın beyaz, siyah ve önümüzdeki hafta açılacak olan Unpacked etkinliğinin renk teması gibi görünen yeni Mystic Bronze olarak gelebileceği önceki söylentilerle bir kez daha örtüşüyor. Dahası, nihayet kablosuz kulaklıkların diğer tarafının nasıl göründüğünü görüyoruz, hoparlör ızgaralarının ve garip şekilli kulaklıkların benzersiz bir tasarımını sergiliyoruz. Kaynaklara göre, bunlar 12mm hoparlörler ve her birinin üç mikrofonu var ve dokunmatik kontrolü destekliyor.

Bunun da ötesinde, kablosuz kulaklıkların 7,5 saate kadar dayanabileceği söyleniyor. Ancak aktif gürültü iptali özelliğini açarsanız, pil kullanımı 5,5 saate düşer, şarj kutusu ise tamamen şarj olduktan sonra 28 saat daha sağlayabilir. Şarj kutusundan bahsetmişken, aynı zamanda tüm açılardan görüyoruz, ancak sadece siyah ve Mystic Bronze.

Bu Galaxy Buds Live kablosuz kulaklıklar hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıda ki yorumlarda bize bildirin ve SiberHamle.com'da daha trend gadget haberleri için bizi izlemeye devam edin.

Yorum Gönder

Yorum (0)

Daha yeni Daha eski