Samsung Gear S3 ve Gear Active Yeni Bixby Güncellemesi Alıyor

Samsung Gear S3 ve Gear Active Yeni Bixby Güncellemesi Alıyor
Samsung hala Gear S3 (2016) ve Gear Sport (2017) akıllı saatlerini destekliyor. Bu ikisi (S3'ün birkaç sürümü olduğu için ikiden fazla) şu anda Güney Kore ve ABD'de kullanıma sunulan ve kısa sürede diğer pazarlara ulaşması gereken yeni bir güncelleme alıyor.
Samsung Gear S3 ve Gear Active Yeni Bixby Güncellemesi Alıyor
Güncelleme Bixby asistanını getiriyor, soru sorabilir veya belirli eylemleri gerçekleştirmesini söyleyebilirsiniz (örn. Bir egzersiz başlatın veya Spotify'ı kontrol edin). Bu saatler başlangıçta S Voice ile piyasaya sürüldü, ancak Samsung bunu 1 Haziran'da kapatacak, bu nedenle bu güncelleme tam zamanında geliyor.

Ek değişiklikler, arka planda çalışan uygulamalar için ana ekranda simgeler gösterilmesini içerir. Bir dokunuş, seçilen uygulamayı açacak ve bu da böyle küçük bir ekranda çoklu görev yapmaya gerçekten yardımcı olacak. Ayrıca, Hızlı panelindeki simge sırası özelleştirmesi yeniden düzenlendi.


Her Zaman Açık Ekranın okunabilirliği pil tasarrufu modunda ve saat şarj olurken geliştirilmiştir. Zamanlayıcı ve Kronometre uygulamaları da bir UI gelişimi elde etti. Son olarak, yeni emojiler eklendi ve uyku modunu tanımada çok daha başarılı hale geldiler.

Samsung Gear S3 Classic ve Frontier saatlerin yeni yazılım sürümü R76*XXU2FTD4, Gear Active ise R600XXU1CTD3 yazılım sürümünü alıyor.

Yorum Gönder

Yorum (0)

Daha yeni Daha eski