Fortnite Sezon 3'ün Başlangıç ​​Tarihi Gecikti

Fortnite Sezon 3'ün Başlangıç ​​Tarihi Gecikti
Fortnite 2. Sezonunun başlangıçta 30 Nisan'da bitmesi planlandı, ancak birkaç hafta önce geliştirici Epic Games bir uzatma duyurdu. 
Sezon 2, Fortnite Sezon 3'ün başlaması beklenen 4 Haziran'a kadar sürecek. Bu uzatma, henüz yapamadığınız zorlukları tamamlamak için size bolca zaman verdiği anlamına geliyor.

Epic, Sezon 2'nin birkaç hafta daha yayınlanacağına göre, Epic oyuna gelecek bir sürü "ek içerik" olacağını söylüyor. Diyerek şöyle devam etti: "Yeni oyun, yeni Zorluklar, bonus XP ve birkaç sürpriz daha sunacak şekilde birden fazla oyun güncellememiz var!" diye belirtti.

Ancak Görünüşe göre Sezon 3, Lazy Lake'de keşfedilen oyun içi posterlerle alay ediliyor. Köpek balıkları ve su içeriğine odaklanıyorlar ve görünüşe göre Sezon 3'e doğrudan oyun dosyalarında atıfta bulunuyorlar.

Bu kesinlikle Epic'in yetiştirememe uzatması değil. Bölüm 2, Sezon 1, benzer şekilde orijinal Aralık 2019 bitiş tarihinden Şubat 2020'ye kadar birkaç hafta uzatıldı. Bu ek süre boyunca, geliştirici oyunda Star Wars Episode IX önizlemesi ve bir Harley Quinn geçit etkinliği de dahil olmak üzere çok sayıda etkinlik düzenledi.
Sezon 2'nin kendi çizgi roman Crossover'ı bile var. Battle Pass sahipleri bu sezonda Deadpool zorluklarından bazılarını bitirerek Deadpool kaplamasının kilidini açabilir. Alternatif, maskelenmemiş Deadpool kaplaması, Deadpool'un havuz şamandıralarını bulmanızı ve Deadpool'un Yat partisinde dans etmenizi isteyen Week 8'in Deadpool görevlerini tamamlayarak da açılabilir olması iyi haber.

Sezon 2'nin uzatılması, bu sezondan başaramayacağınız haftalık zorlukları tamamlamak için daha fazla zamanınız olduğu anlamına gelir.

Fortnite Sezon 3 Ne Zaman Başlıyor?

Sezon 2 sona erdiğinde, kesin bir tarih doğrulanmamış olsa da, Bölüm 2, Sezon 3'ün 4 Haziran'da veya civarında başlamasını bekliyoruz.

1 Yorumlar

  1. İnsanlar bu sezonda haritayı aynı gormekten çok sıkıldilar , umarım yeni sezon bomba gibi gelir

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Yorum

Daha yeni Daha eski