Samsung Galaxy A21s Artık Resmileşti

Birkaç ayrıntılı sızıntıdan sonra Samsung Galaxy A21s artık resmileşti. Galaxy A21'e benzer bir tasarım ile geliyor, ancak daha iyi bir kamera yerleşimi, daha fazla RAM seçeneği ve daha büyük 5.000 mAh pil ile geliyor.
Telefon 6,5 inç HD+Infinity-O ekran ile üretilmiştir. 13MP selfie kamera ve 20:9 en boy oranına sahip. Arka tarafta, 8MP ultrawide snapper ve biri derinlik verileri için ve diğeri makro çekimler için olmak üzere iki 2MP modülünün yanında 48MP ana kamera buluyoruz. Arkada ayrıca bir parmak izi tarayıcısıda var.

Kapağın altında ise 3GB, 4GB veya 6GB RAM ve 32/64GB genişletilebilir depolama ile eşleştirilmiş 2.0 GHz bir sekiz çekirdekli CPU var.

Telefon, Android 10'un üstünde OneUI Core'u çalıştırıyor. Pil 5.000 mAh'de geliyor ve 15W kablolu şarjı destekliyor.

Galaxy A21s siyah, beyaz, mavi ve kırmızı renklerde olabilir ve 200 € fiyat bandı ile satılacak. Telefon 19 Haziran'dan itibaren satışa sunulacak. Türkiye fiyatı vergisi ile dahada artacaktır.


3 Yorumlar

  1. Samsung'un LCD panelleri başka bir şirketten temin edebilmesi için 'üretim yok' dedi. Ama bildiğim kadarıyla Samsung 2020'de OLED ve QLED ve muhtemelen mikro LED'e yer açmak için tüm LCD üretimini durdurmak istiyor.

    YanıtlaSil
  2. Bunun için teknik özellik sayfasında bir LCD'ye sahip olduğunu söyledi.

    YanıtlaSil
  3. 6.5" ekranda 270 ppi mi? Bu iğrenç görünecek!

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Yorum

Daha yeni Daha eski