OnePlus 8 İncelemesi

OnePlus, 8 Pro'nun yanında 8'i ortaya çıkardığında, ezici bir karşılama aldı.
İlk olarak, cihazın kutusuna bakalım. Birkaç isteğe bağlı aksesuar içeren özel bir medya kiti aldık. Ayrıca iki adet kılıf var kutuda. OnePlus'ın müşterilere her zaman gönderdiği gibi, 30W şarj cihazı, etli bir USB-C kablosu ve arkada Asla Settle sloganı olan net bir kutu içerir.

Şimdi OnePlus 8 Pro'ya kıyasla OnePlus 8'e bakalım. OnePlus 8 Pro'da ki ekran daha büyük, daha yüksek çözünürlük ve daha yüksek yenileme hızı var, resmi IP68 su direnci, daha büyük pil ve daha iyi kameralarıda dahil -özel iki telefoto ve daha büyük sensörler. 8 Pro ayrıca kablosuz şarjda oluyor.
OnePlus 8 yüksek yenileme hızına sahip bir ekrana sahip sayılır, standart 60Hz panelinizden daha hızlı olan 120Hz yerine sadece 90Hz kullanılmış ki buda birşey. Ayrıca 48MP ana ve özel 16MP ultrawide ile yeterince iyi kamera donanımına sahip.

OnePlus 7T ile karşılaştırıldığında, OnePlus 8 daha yeni bir Snapdragon 865 yonga seti, daha büyük bir pil, özellikle burada sahip olduğumuz Glacial Green renginde çok daha iyi olan yeni bir tasarım ve Verizon ünitelerinde bir IP68 derecesi getiriyor.

Teknik özelliklerin karşılaştırılmasından memnun kalmayacağınız bir şey, OnePlus 8'in elinde ne kadar rahat hissettiğidir. Ayrıca yeni renkleri ile büyülüyor. - Interstellar Glow veya Glacial Green'i daha önce duydunuz mu? OnePlus 8'in renklerine bakmak hoş bir aktivite sanırım.

Ayrıca OnePlus DNA'sına uygun olarak elle tutulur bir cihaz. OxygenOS'un bu kadar sadık bir takipçiye sahip olmasının bir nedeni var. İçeride derinden özelleştirilmiş olsa da, Google'ın stok Android'ine diğer OEM kaplamalarından daha yakın görünüyor ve davranıyor.
Tam incelememiz için bizi izlemeye devam edin, burada OnePlus 8'in güzel bir yüzden daha fazlası olup olmadığını ve 7T'ye kıyasla daha yüksek fiyatını haklı çıkarabildiğini öğreneceğiz.

Yorum Gönder

Yorum (0)

Daha yeni Daha eski