iPad Pro İçin Özel Magic Keyboard Üretildi

Apple, yeni iPhone SE'yi duyurmasının yanı sıra, bugün yeni Sihirli Klavye için sipariş almaya başladığını da açıkladı.
Bu aksesuar, geçen ay resmi hale gelen iPad Pro'nun yeni 2020 modellerinin yanı sıra tanıtıldı. 11 inç iPad Pro'nuz varsa Sihirli Klavye sizin için 299 dolar veya 12,9 inç iPad Pro için satın alıyorsanız 349 dolar olabilir.

Bu kesinlikle ucuz değil, ancak ilk kez bir Apple tablet klavyesinde bir "benzersiz temassız tasarım" ve bir trackpad elde edersiniz. Trackpad'i var çünkü iPadOS 13.4'ten itibaren, tam işaretçi desteğide tüm Apple ürünleriyle geliyor.Sihirli Klavye manyetik olarak takılır ve 130 dereceye kadar açıları görüntülemek için yumuşak ayarlara sahiptir. Tam boyutlu tuşlar arkadan aydınlatılmıştır ve 1 mm hareket mesafesine sahip bir makas mekanizmasına sahiptir. Ek bir güvenlik özelliği olarak Sihirli Klavye takıldığında ve kapatıldığında iPad Pro mikrofonlarının bağlantısı kesilir.
Yeni Sihirli Klavye, önümüzde ki hafta ABD'nin de dahil olduğu 30'dan fazla ülke ve bölgede müşterilerin kapılarına ulaşmaya başlayacak. Klavye, basitleştirilmiş Çince, Fransızca, Almanca, Japonca ve İspanyolca dahil olmak üzere 30'dan fazla dil için düzenlere sahiptir.

Ayrıca yeni iPad Pro için güncellenmiş bir Smart Keyboard Folio var, 11 inç model için 179$ ve 12.9 inç cihaz için 199$. Üniversite öğrencileri bunu 159$/179$ ve yeni Magic Keyboard'u 279$/329$ karşılığında alıyorlar (sırasıyla küçük/büyük iPad Pro için).

Yorum Gönder

Yorum (0)

Daha yeni Daha eski