Instagram DM'lerinize Web Üzerinden de Ulaşabilirsiniz

Instagram kullanıcıları bir süredir web'deki fotoğrafları ve hikayeleri görüntüleyebildi, ancak çevrimiçi uygulamaya yapılan en son yükseltme doğrudan mesajlar da ekliyor.
Bu, telefonunuza dokunmadan Insta DM'lerinizi doğrudan web tarayıcınızdan içeri ve dışarı kaydırabileceğiniz anlamına gelir. Haberi açıklayan resmi tweet'e dayanarak, özellik şu anda dünyadaki herkes için canlı gibi görünüyor.

Web'deki Instagram deneyiminin tamamında yeniyseniz, siteyi buradan açmanız ve ardından hesap kimlik bilgilerinizi kullanarak giriş yapmanız gerekir . DM'lerinize sağ üstteki küçük kağıt uçak simgesini tıklayarak erişebilirsiniz.

Yeni görüşmeler başlatabilir, eskilerine devam edebilir, bilgisayarınızdan resim gönderebilir ve arkadaşlarınızın profillerine atlayabilirsiniz. Her şey beklediğiniz gibi telefonunuzdaki uygulama ile senkronize edilir.Web'de Instagram size de bildirim gönderebildiğinden, bir tarayıcı aracılığıyla yapamayacağınız tek şey, feed'inize veya hikayenize yeni fotoğraflar yayınlamaktır -bu, şimdilik mobil uygulamalarla sınırlıdır.

Instagram ağında neler olup bittiğini keşfedebilir, doğrudan hesabınızla ilgili etkinlikleri kontrol edebilir, takip etmeye başlayabilir ve insanları takip etmeyi bırakabilirsiniz... ve şimdi grup sohbetleri de dahil olmak üzere doğrudan mesajlarınızı da yönetebilirsiniz.
Çoğu mobil uygulamanın artık web'de de en azından bir miktar varlığı var -örneğin Facebook haber akışınızı kontrol edebilir veya örneğin WhatsApp'tan mesaj gönderebilirsiniz. Snapchat ve TikTok, çoğunlukla yalnızca mobil olarak kalan iki istisnadır.

Instagram'a gelince, son zamanlarda yeni bir karanlık modun yanı sıra ana feed'in sırasındaki değişiklikleri ve en az hangi Instagram kullanıcılarıyla en az etkileşimde bulunduğunuzu görmek için bir araç deniyor.

Yorum Gönder

Yorum (0)

Daha yeni Daha eski