YouTube Music Yakında Türkiye'ye Gelecek

Çevrimiçi müzik platformlarından YouTube Music, Türkiye'ye geliyor.
Ülkemizde app storelar da pek çok kez aramamıza rağmen Spotify, Fizy gibi kısıtlamalı uygulamalar haricinde doğru düzgün bir uygulama henüz bulamıyoruz. Bulamıyorduk. YouTube Inc. tarafından çoğu ülkede aktif olarak kullanılan Music uygulaması sonunda Türkiye'ye de gelecek. 

Şarkıları cihaza indirme konusunda sıkıntı çeken daha doğrusu iTunes programını kullanmayı beceremeyen Apple kullanıcıları, YouTube Music Inc. uygulaması ile rahat nefes alabilecekler. Çünkü Music uygulaması çevrımdışı oynatma moduna da sahip. Bir kez dinlediğiniz müziği hafızaya alarak internetin olmadığı her yerde istediğiniz kadar dinleyebilirsiniz.
Spotify adlı müzik uygulaması da aynı sistemde çalışıyor fakat yetersiz bulduğunuz taktirde kullanıcısına Premium paketler sunuyor. Paketlere ücret ödemek istemeyen kullanıcılar YouTube Music uygulamasını bekleyebilirler. Fakat YouTube uygulamasının reklam gösterme imkanı olabildiğinden dolayı reklamsız isteyen kullanıcıları Premium benzeri paketlere sahip olabilirler.

Şirketin açıklamasına göre 23 Temmuz tarihinde İstanbul'da düzenlenecek olan etkinlikte Music uygulamasının Türkiye'ye geleceği tarih açıklanacak.

Yorum Gönder

Yorum (0)

Daha yeni Daha eski