Teknoloji Devlerinden 1 Nisan Şakaları

Gelenksel 1 Nisan Şaka Günleri'ne teknoloji devlerinden de destekler her zaman olduğu gibi geldi.

Nisan ayının ilk günü "şaka günü" ilan edilmesinin ardından gelenekselleşen günde insanlar aralarında şakalaşıyorken, teknoloji devleri hem kendi aralarında hemde kullanıcılarına karşı absürt ve komik şakalar yapıyor. 1 nisan saat 00:00'dan beri Google, Amazon, Oppo, Samsung gibi teknoloji liderleri hayali çalışmalarını şakaya dönüştürdü. İşte size o şakalardan bazıları;

Ekran Temizleyici

Google Kaşık Klavye

Ola Seyyar Tuvalet

OnePlus Warp Car

Nokia 9 PureView X-Ray Sensörü

68 Megapiksel Kameralı Honor Telefon

Google Lale Çevirici

3 Yorumlar

  1. Ben Google files ekranı beyaz yapınca millet rahat temizleyebilsin diye yapmışlar zannettim. Sazan.avi'ye düştük iyi mi?

    YanıtlaSil
  2. Tüm bunlar sosyal mühendislik çalışmaları. Düşünülerek yapılmış reklam fikirleri ve başarılı bir sosyal etkinlik. Her ne kadar 1Nisan sakasina karşı olsam da bu tür etkinlikler olması güzel.

    YanıtlaSil
  3. Şaka yapmak için harcadıkları emek kesinlikle göz kamaştırıcı. 1 nisandan ne kadar önce videolar hazırlanmaya başladı çok merak ediyorum. Google'ın şaka günü için video hazırlarken de reklamını yapmasına hiç şaşırmadım keşke ananas kokulu ekran temizleyiciyi gerçekten de yapsalar. Onu yapmıyorlarsa da en azından ekrana cam sil sıkan şeyi yapsınlar bari tamamı değilse de bir kısmı gerçektir herhalde kullandıkları şeylerin. Videoda üstüne bir şeyler dökülen ve bir yerlerden düşen telefonları gördükçe içim sızladı. Bu arada son videodaki lalenin ön sipariş listesine adımızı nereden yazdırıyoruz?

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Yorum

Daha yeni Daha eski