Tesla Oto Pilotunun Çarpma Testinde Sevgilisini Kullanan Adam

YouTuber KriszXstream, Tesla arabasının çarpışmaları önleyici oto pilotunu test etmek amacıyla sevgilisini kullandı. Kadın, yolda hızlanan aracın önüne bir anda çıktı.

Tesla’ların oldukça gelişmiş otomatik pilotları olduğu çok sık ortaya atılan bir iddia ve Tesla pilotları da arabalarının otomatik pilotlarına, direksiyon başında yatacak kadar çok güveniyor. Otomatik pilotun çarpmayı önleme teknolojisini test etmek isteyen YouTuber KriszXstream, yaptığı denemelerde sevgilisini ve sevgilisinin çantasını kullandı.

YouTuber, videonun başında otopilotun, önüne koşarak çıkan bir yaya olduğunda ne yapacağını test edeceklerini söylüyor.

Kadın yola çıktığı anda arabanın içinde alarmlar çalışsa da bunun kadından dolayı olup olmadığı bilinmiyor ve kadın son anda kendini arabanın önünden atıyor.

İkinci videoda ise adam bu kez kadının çantasına doğru arabayı sürüyor. Çantayı algılayan araba, durmak için hamle yapmasına rağmen çantayı deviriyor. Yayıncının eşi, çarpmanın ardından çantasının “yaşadığını düşündüğünü” belirtiyor.

Yorumlar ise çok olumlu değil. İzleyiciler genel olarak olumsuz eleştirilerde bulunup bu şekilde bir test yapılmaması gerektiğini söylüyor. Bahsi geçen videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yorum Gönder

Yorum (0)

Daha yeni Daha eski