Huawei P30'un ve P30 Pro'nun İlk Özellikleri Sızdı

Huawei P30 ve P30 Pro'nun tanıtılmasına henüz geçilmedi bile ama donanımsal özellikleri şimdiden ortaya çıktı.

Huawei, P30 serisini önümüzde ki aya kadar açıklanması beklenirken, cihazların Endonezya ve Tayvan'da lisans başvuruları çıkmadan özellikleri sızdırıldı.

ELE-L29 (P30'un model numarası) 6/8 GB RAM ve 128 GB kapasite ile donatılacak, daha sonrada VOG-L29 (P30 Pro'nun model numarası) 8 GB RAM ve 128/256 GB kapasite ile pazarda satışa çıkacak. Bu iki cihazın başka bir cihazla benzerlik taşıyacağı söylentiler arasında. Bu cihaz ise MAR-LX2 model numarasını taşıyor, bu da yüksek ihtimalle serinin Lite versiyonu olacak.

Her üç cihazda da 4G desteği olacak. Ancak Endonezya ve Tayvan'da 5G anten desteği sunulmadığından bu ülkelerde ki kullanıcılar gigabitlik hıza erişemeyecek.

Yetkililerin yaptığı resmi açıklamda serinin arka tarafında bir adet periskop kamera yer alacak. İki amiral gemisi de Siyah, Alacakaranlık ve Aurora Mavisi renkleri ile pazarda yerlerini alacak.

1 Yorumlar

  1. Huawei 2 yılda çok başarı aldı arkası cam ve parlak renkli telefon devrini bu marka başlattı çok güzel bir telefon p30 çok güzel inşallah fiyatı uygun olur

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Yorum

Daha yeni Daha eski