iPhone 13 Pro, 1 TB'a Kadar Depolama ile Sunulabilir

 Apple, iPhone 13 serisini bu yıl 1 TB'a kadar depolama alanıyla sunabilir. Şirket yakın zamanda iPhone 13 Pro prototiplerini 1 TB depolama alanıyla test etti.

Sızıntı yapan Jon Prosser'e göre, 1 TB depolama seçeneği yalnızca 'Pro' iPhone 13 modelleri için mevcut olacak. Bu mantıklıdır, çünkü 1 TB alan bu değişkenleri aşırı derecede pahalı hale getirir ve Pro olmayan bir kullanıcının bu kadar yüksek bir depolama gereksinimi olması olası değildir. Apple şu anda iPhone 12 Pro serisini maksimum 1 TB'a yükseltilebilen 128 GB temel depolama alanına sahip sunuyor. Birçok kişi iPad'lerini dizüstü bilgisayar yerine kullanmaya eğilimli olduğundan, 1 TB depolama alanına sahip iPad Pro serisini sunuyor.

Prosser, Apple'ın iPhone 13 serisindeki çentik boyutunu çoğu kişinin tahmin ettiği şekilde küçültmeyebileceğini iddia ediyor. Apple'ın bu yıl iPhone 13 serisindeki çentik genişliğini azaltacağı söyleniyor. Bununla birlikte, son CAD çizimleri, çentiğin yüksekliğinin, genişliğinin azaltılması yerine daha dar hale getirilmesi için azaltılabileceğini önermektedir.

İPhone 13 ile ilgili pek çok bilgi bu ayın başından beri zaten sızdırılmış durumda. Apple'ın bu yıl iPhone serisini büyük bir şekilde elden geçirmesi beklenmiyor; ana yükseltmeler 120 Hz ekran, geliştirilmiş performans ve 5G bağlantısı ve daha fazlası.

Yorum Gönder

Yorum (0)

Daha yeni Daha eski