Wi-Fi 6 Destekli Honor Router Çıktı

Honor portföyünü çeşitlendirmeye devam ediyor ve listeye en son eklenen, dört antenli ve çift çekirdekli CPU'lu bir Wi-Fi 6 Plus yönlendiricidir. Bugünden itibaren, Avrupa'nın birçok ülkesinde satın alınabilir ve marka da bazı hediyeler veriyor.
Honor Router 3, ilk olarak duvardan çıkan bir bağlantınız olması koşuluyla, 100 Mbps ile 1000 Mbps arasında otomatik hız adaptasyonunu destekleyen, toplam 3000 Mbps'ye kadar bir WAN bağlantı noktasına ve üç LAN bağlantı noktasına sahiptir. Üstte, kurumsal çözümler için beş adede kadar daha fazla Router 3 cihazını aktif bir Mesh Ağı ile kolayca eşleştirebilen tek bir H düğmesi vardır.

Honor ve ana şirketi Huawei, yönlendiricilerine Wi-Fi 6 Plus diyor, çünkü normal Wi-Fi 6'dan (daha önce 802.11ax) 6 dB daha güçlü bir sinyale sahip ve bir duvara daha nüfuz edebiliyor. Wi-Fi 5 (eski adıyla 802.11 ac) ile karşılaştırıldığında, bu yönlendirici Honor tarafından gönderilen basın bültenini okuyarak, üç kata kadar daha yüksek ağ hızı, dört kat daha fazla kapasite, daha düşük gecikme ve% 30 daha az güç tüketimi getirebilir.

Honor, bir Yönlendirici 3'ün 2.4'e kadar 2.4GHz spektrumunda 20'ye ve 5GHz'de 16'ya kadar iletişim kurabilmesini sağlayan bir teknoloji getiriyor. Güvenlik açısından, kişiselleştirilmiş veri şifrelemeli WPA3 vardır. İçeride bir Gigahome Wi-Fi 6 yongası var ve iki CPU çekirdeği 1,2 GHz'e kadar çıkarak 1 Gbps'nin üzerinde ağ hızlarına ulaşıyor.
Honor Router 3, Huawei'nin özel AI Life Uygulaması aracılığıyla kurulabilir ve kontrol edilebilir; burada cihazlar hız, internet zamanı ve yönetilebilir ve belirli bağlı cihazlar için zamanlamaları ayarlayan bir Ebeveyn Kontrolü özelliği vardır.

Honor Router 3'ün fiyatı 79.90€ 'dur. Almanya, Fransa, İspanya ve Hollanda için bugün başlıyor, İtalya 24 Temmuz Cuma günü bu seçeneğe sahip olacak. 31 Temmuz'a kadar bir satın alma yapılırsa, Onur ayrıca ücretsiz bir Honor Band 5 (Pembe veya Siyah) ve Honor AM115 Bluetooth kulaklıkları (Kırmızı veya Siyah) sırasıyla 35€ ve 70€ kendi başına bir pakete koyacak.

Yorum Gönder

Yorum (0)

Daha yeni Daha eski