2020 Mini John Cooper Works GP ile Tanışın

Dün, MINI John Cooper Works'ün yenilenmiş bir versiyonu gibi görünen bazı fotoğraflar gördük. Bizi biraz şaşırttı çünkü mevcut MINI dizisi zaten LCI facelift'e sahipti, bu yüzden başlangıçta başka bir şey olması mantıklı değildi. 
Bununla birlikte, şu anki MINI Cooper nesli normalden biraz daha uzun sürecek, bu yüzden rekabetçi kalmak istiyorsa biraz güncellemeye ihtiyaç duyacağını biliyoruz.

Bu videodaki araba ağır kamuflajla kaplıdır, ancak sadece standart bir Cooper değil, bir JCW olarak kolayca tanınabilir. MINI John Cooper Works DNA, sportif tekerlekleri ve çift, merkeze monteli egzozları ile parlıyor. İkincisi ölü hediyelerdir. İlginç olan şey, bu videoda burada kamuflajdan görülen büyük bir arka difüzöre sahip gibi görünüyor.
İçeride, yeni tamamen elektrikli MINI Cooper SE'de bulacağınız yeni dijital gösterge panelini görebiliriz . Bu hoş bir değişiklik. Eski göstergeler havalı görünüyordu ve eğlenceli olan direksiyon simidi ile hareket ettiler, ancak hızlı sürüş sırasında dağınık ve sıkışık ve okunması zor. Ve bir MINI satın almanın tüm amacı hızlı sürmektir.
Yakın çekimlerden sonra, MINI JCW'nin Nurburgring'de sıcak turlar yapmasını izliyoruz ve iyi görünüyor. Bununla birlikte, muhtemelen mekanik olarak, mevcut MINI John Cooper Works'ten farklı değil, bu yüzden muhtemelen 'Ring'i tam olarak şu anda satın alabileceğiniz araba ile aynı şekilde alıyor. Hangi hala çok eğlenceli ama özellikle şaşırtıcı bir şey değil. Yine de, bir süre önce olduğu gibi bir MINI'nin güncellenmesini görmek güzel. Bunu kontrol et.

Yorum Gönder

Yorum (0)

Daha yeni Daha eski