Mafia 2 Geri mi Dönüyor?

Resmi Mafia franchise Twitter hesabı, neredeyse iki yıl sonra ilk kez tweet attı ve görünüşe göre yeniden düzenlenmiş bir oyun gelebileceğine işaret etti.

Yaklaşık iki yıldır hiçbir şey yayınlamadan duran, resmi Mafya franchise Twitter hesabı 10 Mayıs tarihinde tek kelime ile "Aile" tweetledi. Hesap kendini açıklamadı, ancak yeniden düzenlenmiş bir oyunun önceki raporlarına göre yeni bir oluşum meydana gelebileceğini gösteriyor.Nisan ayı başlarında, Kore Oyun Derecelendirmesi ve Yönetim Komitesi, görünüşe göre Take-Two'nun henüz açıklamadığı Mafia 2: Definitive Edition'ı sızdırdı. Xbox 360, PS3 ve PC için 2010 yılında piyasaya sürülen orijinal Mafia 2 oyunu, 2020'de 10. yıldönümünü kutluyor, bu da bir remaster veya remake için uygun bir zaman olacak gibi görünüyor.

Mafia 2, franchise'ı daha da korkunç bir yöne çeken, ancak açık dünya oyun mekaniğinin bazılarıyla mücadele eden Mafia 3'ten daha iyi incelemeler aldı. GameSpot'un Mafia 2 incelemesi oyuna 8.5/10, Mafia 3 incelemesi ise 2016 yılında piyasaya sürüldüğünde 6/10 verdi.
Take-Two'nın, yeni nesil Xbox Series X ve PS5 sistemleri için mevcut nesil konsollar yerine Mafia 2 remaster tasarrufu sağlaması mümkündür. İkisi de bu tatil sezonunda yayınlayacaklar ve Mafia 2'nin on yıl önce yaptıklarına kıyasla gelişmiş güç, oyunu çok daha etkileyici hale getirebilir. Resmi bir duyuru alana kadar, daha fazla güncelleme için serinin Twitter hesabını izlememiz gerekecek.


4 Yorumlar

 1. En sevdigim seridir mafia (mafia 3 haric :/ ) insallah yapılır merakla bekliyorum

  YanıtlaSil
 2. Kardeş, Mafia III'ü Mafia II'nin devamı niteliğinde biz oyuncuların beğeneceği bir şekilde "Remake" etmedikleri sürece Mafia III'e harcayacakları her kuruşu çöpe atsalar daha iyi.

  Mafia II'den ümitliyim. Muhtemelen grafiksel bir Remastered geliyor. Eğer yanında, oyundan daha önce silinen şeyler geri getirilirse, sıkıyorsa kaldırın beni bilgisayar başından.

  YanıtlaSil
 3. Hayatımda oynadığım beni içine çeken samimi sıcak ortamı ve hikayesi olan nadir oyunlarda dur , oynamayan varsa hala çok şey kaybediyorsunuz,zamanının en iyilerinden.

  YanıtlaSil
 4. MuratAbiGF den izlerdim sürekli 2013 yılında ne günlerdi bee

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Yorum

Daha yeni Daha eski