Tüm Zamanların En İyi Oyunu Çıkıyor: Crysis Remastered

Crytek tüm zamanların en iyi PC oyunlarından birini canlandırarak duyurdu.
Oyun tarihinin en kötü sırrı olan, Crysis Remastered, serbest bırakma penceresiyle Crytek tarafından resmi olarak duyuruldu. 

Sızıntılardan oluşan bir kasırgadan sonra Crytek, PC, Xbox One , PS4 ve Nintendo Switch için oyunu 2020 yazında (Güney Yarımküre'deki insanlar için Haziran-Ağustos) çıkaracağını açıkladı. Crysis Remastered, teknolojik ilerlemelerle ağzına kadar doldurulacak, aralarında yazılım tabanlı ışın izlemenin başlangıcıda olacak. 
  • En iyi oyun bilgisayarlarından birine ihtiyacınız olacak
  • Veya bilgisayarınızı en iyi grafik kartlarından birine yükseltin
  • Her iki durumda da, nasıl PC oluşturacağınızı göstereceğiz, böylece Crysis Remastered için hazır olacaksınız.
Bunun tam olarak ne anlama geldiğini öğrenmek için hem Crytek hem de Nvidia'ya ulaştık ve her iki şirketten de haber alırsak bu makaleyi güncelleyeceğimizden emin olabilirsiniz, ancak bir oyun tüm sisteminizin değiştiricisi olabilir. Şu anda en iyi PC oyunlarında bulunan çoğu ışın izleme, Nvidia Turing'in bu hesaplamalı ağır iş yükünü hızlandıran RT çekirdekleri sayesinde donanım tabanlıdır. 

Nvidia'nın RT çekirdeklerinin hala Crysis Remastered ışın izlemesini hızlandırabilmesi son derece olası, bu yüzden bu kadar büyük bir anlaşma olmayabilir. Burada ki büyük haber, donanımlarında ray izlemeyi kolayca çalıştırmak için pencereyi diğer donanım üreticilerinde açmasıdır. 

Işın izlemeli Crysis oldukça görsel bir oyun şöleni olacak. 2007'de piyasaya sürülen orijinal oyun hala bu güne kadar oyuncuların beğenisini aldı ve almayada devam ediyor, bu yüzden diğer tüm görsel eklemelerle birleştiğinde, Crysis Remastered, 2020'nin grafik teknoloji vitrini haline gelebilir. Yine de beklememiz ve görmemiz gerekecek. 

Şu sulu teknolojiye bak

"GTA 5 açar mı?" şakaları artık geride kalacak, sadece "Crysis'i çalıştırabilir mi" şakalarının saldırısı için kendinizi hazırlamalısınız. 

Her zaman talep eden ışın izlemenin yanı sıra, Crysis Remastered, Crytek'in "son teknoloji" alan derinliği ile birlikte hacimsel sis ve tanrı ışınları gibi şeyleri de içerecek. Yaşamlarını PC oyun jargonuyla çevreleyen biri muhtemelen bunların ne anlama geldiğini bilemez ve bu iyi bir şey aslında. 

Bilmeniz gerekenler, bunun Crysis Remastered'i gerçekten iyi göstermesini sağlayacak ve başlık eşiğini alışkın olduğumuz doğrudan yeniden düzenleyicilerden ziyade yenilenen bölgeye dönüştürebilecek. 

Crytek'in teaser fragmanının, Crysis'in son derece zorlu bir PC oyunu olarak mirası hakkında bir sürü kısmi yorumla açıldığı göz önüne alındığında, paramızı bu mirası geri alarak Crysis Remastered'e yatırıyoruz.

Yorum Gönder

Yorum (0)

Daha yeni Daha eski