2020'nin En Güçlü SUV Sıralaması

Orijinal SUV patlamasını hatırlıyor musunuz? Muhtemelen hayır, çünkü durgunluk döneminden çok önceydi. Ancak, SUV'lerin yoldaki en popüler araçlardan bazıları olduğu bir zaman vardı. 
Listemizde yok- Lamborghini Urus
SUV'ler geri döndü ve piyasa şimdi crossover formunda, her zamankinden dahada popüler. Piyasada birçok farklı crossover bulabilirsiniz, aslında crossoverların çoğu daha fazla konfor ve özellik sunmak için gelişti.

Geçiş zamanı geçtikçe gelişmeye devam edecek, ancak son yıllarda son derece hızlı gelişen modeller var. Dodge, segmente şaşırtıcı derecede hızlı SRT Durango modeliyle başladı, ancak piyasaya yeni modelleri de çıkmıştır.


Dodge Durango SRT – 475 HP

Dodge Durango her zaman bir çeşit V8 motora sahipti. Orijinal model bile spor odaklı 5.9 RT'ye sahipti. Mevcut Durango, SUV'nin tekerleklerine çılgınca bir güç veren 475HP'ye sahip. Durango ile ilgili bir başka etkileyici şey de RWD olması, eğlenceye büyük ölçüde katkıda bulunuyor.


Lincoln Aviator Grand Touring - 494 HP

Lincoln muhtemelen beygir gücüyle eşitlediğiniz bir isim değildir, ancak mevcut Aviator hız için yapılmıştır. Touring modeli, bir hız patlaması ile sizi gitmeniz gereken yere götürecektir. Konforlu sürüş özellikleri Aviator'ı kalabalığın arasından sıyrıyor.Mercedes-AMG GLC63 S Coupe - 503 HP

Mercedes ayrıca kompakt bir lüks SUV sunan BMW ve diğer otomobil üreticilerini de takip etti. AMG GLC hafif ve güçlü bir araç. Standart modelin sunduğu olağan özelliklere ek olarak, S Coupe güçlü bir motor ve bunun bir spor otomobil olduğunu size gösterecek özel bir egzoz donanımına sahip.


Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio - 505 HP

Alfa Romeo, genel olarak performans ve iyi bir sebeple eşitlediğiniz bir markadır. Stelvio, piyasaya sürülmesinden bu yana sıcak bir karşılama aldı, ancak crossover kısa süre önce karışıma biraz kas ekledi ve bu da pazarda daha agresif hale geldi. Stelvio Quadrifoglio'yu, hemen hemen her yarış pisti ve alışveriş merkezi otoparkında da görebilirsiniz.


Tesla Model X Performance - 518 HP

Tesla, performans söz konusu olduğunda aklınıza gelebilecek ilk isim değil, ancak Model X serisi otomobiller Tesla'nın performans açısından en iyisi.


Range Rover Velar SVAutobiography Dynamic - 550 HP

Range Rover markası son on yılda çok yol kat etti. Şirket, insanların hoşlandığı çekici SUV modelleri yapıyor. Velar SV, güçlü bir süper şarjlı motoru bir sonraki seviyeye taşıyan, performans odaklı bir SUV. SUV, piyasadaki en hızlı performans modellerinden biridir.Jaguar F-Pace SVR - 550 HP

Jaguar bir marka olarak son ayağında ve F-Pace yeni bir alıcı türü çekmek için son bir çaba. SVR, Jaguar'ın performansının geleceğine bir bakış sunan performans odaklı bir modeldir. Şaşırtıcı 550 HP ile SUV, İngiliz mühendisliğinin ve dünkü Jaguar'da bulamayacağınız özelliklerin olağanüstü bir karışımıdır.


Land Rover/Range Rover Sport SVR - 575 HP

SVR, yeni performans çizgisinin bir başka çeşididir ve performans ile lüksün olağanüstü bir karışımını sunar. Yeni stilistik değişiklikler ve güçlü motor SVR'yi birinci seçenek haline getirdi.


Mercedes-AMG G63 - 777 HP

Mercedes-Benz serisi son on yıl içinde uzun bir yol kat etti. ML320 dünyadaki ilk geçişlerden biriydi. G63 modern enkarnasyon ve AMG modeli çok hızlı. Şık dış tasarım, mevcut Mercedes tasarım temasının sportif bir karışımını sunuyor. AMG adı performansla eşanlamlıdır, bu yüzden G63 yıldız bir seçimdir.


Maserati Levante Trofeo - 590 HP

Maserati, crossover yarışında yepyeni bir yarışmacı. Levante Trofeo, markanın açık pazarında sunulan ilk crossoverı. Bu araçla Maserati'nin tüm performansını ve bir crossover'ın şık tasarımını elde edersiniz. Trofeo, hepsi iyi donanımlı bir pakete sarılmış muhteşem bir performans ve istikrar karışımıdır.


Rolls-Royce Cullinan - 600 HP

Rolls Royce asla geride bırakılacak bir marka değil, bu yüzden Cullinan piyasadaki başka bir teklif. Cullinan, SUV'ye muazzam bir performans sağlayan güçlü bir 600HP motora sahiptir. Cullinan, şirketin neler yapabileceğine ve crossover'ların geleceğinin marka için neler taşıyacağına dair güçlü bir örnektir.


Mercedes-AMG GLE63 S Coupe - 603 HP

Mercedes'in performansa yönelik birkaç crossover modeli var ve GLE63 bunlardan biri. Markaya eşitlediğiniz performans dikkat çekicidir ve GLE63 bunu kapsamaktadır. GLE63 S, süper şarjlı motor da dahil olmak üzere yüksek güçlü bir Mercedes-Benz modelinde beklediğiniz tüm çan ve ıslıklarla birlikte gelir.


Mercedes-AMG GLS63 S - 603 HP

Daha büyük GLS63, şık bir pakete sarılmış korkunç miktarda performans sunabiliyor. GLS63 S, 603 HP'lik bir motora sahip ve kanatlı vites değiştiriciler ve spor odaklı bir iç mekana sahip. Dış konaklama birimleri, GLS63'ü güçlü ve iyi donanımlı bir geçit isteyen çoğu kişi için yetenekli bir seçim haline getirir.


BMW X5 M Performance - 617 HP

Süper şarjlı 617 HP motor, Dodge Viper'ı güç açısından eşleştirebilir. SUV için oturma ve konaklama birimleri de performans odaklı bir canavarda beklediğiniz her şeyi sunar. BMW performansıyla bilinir ve X5 buna bir örnektir.

Yorum Gönder

Yorum (0)

Daha yeni Daha eski