Deezer Hi-Fi, Mobil Cihazlara Kaliteli Ses Getirecek

Deezer'in FLAC kalitesinde ses akışı için HiFi katmanı artık mobil cihazlarda da mevcut. İşte bilmeniz gerekenler.
Fransız ses teknolojisi şirketi, yüksek kaliteli kayıpsız ses teklifi için desteğini genişlettiğini açıkladı. Şimdiye dek, Deezer'in HiFi katmanı sadece web ve masaüstü teklifleri ile sunuluyordu. Artık hem iOS hem de Android'de ki mobil kullanıcılar kayıpsız sesin tadını çıkarabilecekler. Kullanıcılar kayıpsız FLAC izlerini yayınlayabilecek ve Android veya Apple cihazına kaydedebilecekler.
“Sese tamamen takıntılı olduğumuzu söylemekten gurur duyuyoruz. HiFi'yi açar ve gözlerini kapatırsan, en sevdiğin sanatçıyla stüdyodaymış gibisin. Mobil ve web üzerinde Deezer HiFi'a sahip olmak, hareket halindeyken bile her zaman bunu hissedebileceğiniz anlamına gelir ”.
-Baş Ürün ve Büyüme Görevlisi, Stefan Tweraser
FLAC hakkında bir bilginiz yoksa şimdiden uyaralım. Standart mp3 çalar özellikli cihazların %70'i desteklemeyebilir.

52 milyon kayıpsız şarkıdan oluşan bir kütüphane

Deezer HiFi, mobil kullanıcılara ilk kez 52 milyon kayıpsız iz bırakacak. Deezer, yüksek kaliteli ses talebindeki artışa cevap veriyor. Deezer'e göre, Deezer HiFi dinleyicilerinin sayısı bu yıl %45 arttı; mobil uygulamada bulunmamakla birlikte. Deezer, gerçek kayıpsız ses sunan Güney Afrika'da ki müzik akışında ki tek büyük isimdir.
Farklılaşma noktası olarak bu, Deezer'in Spotify ve Google Play'in yayın alanında ki en belirgin isimler olma eğiliminde olduğu yerel pazarda biraz daha güvenilirlik kazanmasına yardımcı olabilir. Belkide Spotify'ın adı tarihe gömülecek.

Yorum Gönder

Yorum (0)

Daha yeni Daha eski