Nubia Red Magic 4 Oyuncu Telefonu Tanıtılacak

Oyun severleri sevindirecek güzel haber Nubia'dan geldi.
Nubia Red Magic 4
Oyunculara yönelik çalışmaları ile ünlenen küçük marka Nubia, kendisinden daha büyük bir adım atarak tamamen oyuna yönelik cep telefonu projesi geliştirdi. Daha önce Red Magic 3'ü tanıtan şirket bu sefer serinin son ürünü olan Red Magic 4'ü tanıtacağını ve yakın zamanda Hindistan pazarında satışa çıkaracağını açıkladı.

Oyun telefonları, oyun bilgisayarlarında olduğu gibi daha çok tasarımsal ve dayanıklı gövdeye sahip oldukları gibi yoğun fan soğutması ile performansını artırıyor.
Asus gibi büyük markalardan daha öncede gördüğümüz oyun telefonlarına kıyasla, Nubia güçlü tasarım ve ışık oyunu sergileyen kasası ile ilgi odağı olacak. Aynı zamanda marka değerinin artması için Nubia, müşteri çekmek adına yeni nesil Red Magic'i uygun fiyatla pazara sürmesi bekleniyor.

Hindistan'ın E-Ticaret Başkan yardımcısı Pan Forrest
Nubia çok büyüyecek.Hatta ilerleyen zamanda oyun telefonu pazarında zirveye ulaşacağız.
dedi.

Teknik özellikleri henüz belli değil, ancak açıklandığı zaman konuyla ilgili tekrar paylaşım yapacağız. Cihazın oyuna yönelik olması nedeni ile kamerasından pek beklentimiz olmasa da online platform oyunlarında etkisi olmak için Wi-Fi bant genişliğinin artırılacağından emin olabiliriz.

Yorum Gönder

Yorum (0)

Daha yeni Daha eski