Samsung, Galaxy Fold'un Dayanıklılığını Videoyla Gösterdi

Katlanabilir teknoloji dünyasına adımlarını atan Samsung tanıttığı Galaxy Fold için dayanıklılık testi yaptı. Gerçekleştirdiği testi ise kullanıcılarına YouTube aracılığı ile aktardı.

Samsung Galaxy Fold tanıtıldığı günden bu yana hep yüksek fiyatıyla konuşulmuştu. Kullanıcıların çoğu fiyatın yüksekliğinden şikayet ederken, diğer kısmı ise yeni teknolojinin bu fiyata olmasını normal karşılıyorlar. E tabii sonuç ne olursa olsun kullanıcılar 2000 Euro verdikleri telefonun dayanıklı olmasınıda talep ediyorlar.

Samsung Galaxy Fold’un katlanır ekranı 200.000 katlamaya kadar dayanıyor. Fold'un rakibi Mate X ise sadece 100.000'e kadar dayanabiliyor.

Samsung, cihazının dayanıklılığına fazlasıyla güveniyor ki paylaştığı videoda cihazı tabiri caizse ‘fütursuzca’ katlıyor. Yakında satışa çıkacak olan cihazın satış sayısı ise çok merak edilen konulardan birtanesi.

3 Yorumlar

  1. Keşke birde ön ekranının boyunu nasıl büyültürüz onu söyleselerdi. :/ Hala o iğrenç ekranla nasıl satılacak onu merak ediyorum.

    YanıtlaSil
  2. bunlar daha ilk denemeler katlanır ekranın oturması için en az 3 sene lazım şimdi sadece gövde gösterisi

    YanıtlaSil
  3. Ben şahsen o kadar para vermem yeni gelişmiş bir cihaz için sonuçta ne oldugu belli değil ilk cihazlar ve çok çok pahalı

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Yorum

Daha yeni Daha eski