FLASH TV, YAYINLARI DURDURMA KARARI ALDI

"Uzun süredir yaşadığımız ve artık çekilmez hale gelen baskılar nedeniyle, bir süre sesimizi kısıyoruz." sözlerini dile getiren Flash TV, yayınlarını durdurduğunu bildirdi.

Turktime.com'un yazarlarından Talat Atilla, Bursa'da ki 20 yıllık yönetim binası hakkında yıkım kararı alınması nedeniyle Flash TV kanal yönetiminin sert bir tavır alıp tarihi karar verdiğini belirtti. Zor şartlar altında yayın yapıldığını belirten Atilla, makalesinde şu ifadelere yer verdi;

“Kısa süre önce 20 yıllık Bursa'daki binasına yürüyen mahkeme sürecine rağmen yıkım kararı verilen Flash TV'nin kapanacağı duyumunu alınca, kanalın tepe yöneticisini aradım.
Flash TV'nin kapanacağını onaylayan kanal sorumlusu söyledi;
'Uzun süredir yaşadığımız ve artık çekilmez hale gelen baskılar nedeniyle bir süre yayınlarımıza ara verme kararı aldık. İktidar sahiplerinin hukuk tanımaz uygulamaları, idari ve siyasi baskılar dayanılmaz bir hal aldı. Tüm çalışanlarımızın ve paydaşlarımızın zarar görmesini engellemek ve 28 yıllık televizyon tarihimize gölge düşürmemek için yayınlarımıza ara vermek zorunda kaldık.”

Konuyla ilgili yapılan açıklamada şu ifadeler belirtildi;

FLASH TV YAYINLARA ARA VERİYOR
SUÇUMUZ TARAFSIZLIK…
Flash Tv yayın hayatına ara veriyor… Uzun süredir yaşadığımız ve artık çekilmez hale gelen baskılar nedeniyle, bir süre sesimizi kısıyoruz. İktidar sahiplerinin hukuk tanımaz uygulamaları: idari, siyasi ve mali baskılar dayanılmaz hal aldı.
Tüm çalışanlarımızın ve iş paydaşlarımızın zarar görmesini önlemek ve 28 yıllık özel televizyonculuk tarihimize gölge düşürmemek için; yayınlarımıza bir süre ara vermek kararımızı kamuoyuna duyururuz.
BAĞIMSIZ MEDYA EN AZ BAĞIMSIZ YARGI KADAR DEĞERLİDİR. SAYGILARIMIZLA.

2 Yorumlar

  1. Kurtulduk desenize sarı bıyıktan 😊 Yalçın abi efsaneydi ama

    YanıtlaSil
  2. Ne yani flash Yalçın artık izleyemeyecekmiyiz?

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Yorum

Daha yeni Daha eski