Fiyat Performans Canavarı Poco F1 Lite Geliyor

Geekbench'ten ulaştığımız bilgi dahilinde Xiaomi, cep yakmayan POCO F1 Lite modeli için çalışmalara başladı.

Xiaomi’nin POCO F1 modeli Hindistan’da pazarın lideri olmuştu. Bu başarıdan sonra Xiaomi seriyi uzatarak birde Lite modelini çıkarıyor. E tabi özelliklerini kısarak.

Düşük özellikleri ile ortaya çıkan POCO F1 Lite modeli, Qualcomm Snapdragon 660 yonga setini barındıracak. 4 GB RAM’e sahip olan telefonun işletim sistemi ise Android 9.0 Pie olarak karşımıza çıkacak. Modelin hakkında şimdilik bu kadarı biliniyor. Telefonun Geekbench’teki puanı, ne yazık ki aynı özellikteki Nokia 7 Plus'ın gerisinde kalıyor.

Xiaomi’nin bu modelinde, genelde Huawei'de karşımıza çıkan aynı kasa farklı beyin sistemi ile çalışarak bütçe dostu bir cihaz yapmayı hedefliyor. Xiaomi'nin Mi8 Lite Fiyat/Performans canavarını göz önünde bulundurduğumuzda hedefin gerçekleşeceği apaçık ortada.

6 Yorumlar

 1. Pocoya geçesim var ama elimdeki telefon meizu pro 7 işimi çok iyi görüyor bozulur kırılırsa f1 lite alacağım kesin

  YanıtlaSil
 2. Xiaominin her telefonu güzel ve kalite bakımından bir çok telefondan iyi poco f1 i sabırsızlıkla bekliyoruz :)

  YanıtlaSil
 3. Çok beğendiğim bir marka xiaomi. Lansman ziyaretinde bulunacağım

  YanıtlaSil
 4. Kenar Yazarı17 Mart 2019 12:24

  Xiaomi güzel bir telefon. Acaba Türkiye de resmi garantisi var mı? Yoksa ithalatçı garantili mı satiliyor? Cevap verirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

  YanıtlaSil
 5. Argede iş yok ne yapsınlar aynı özellikte birçok telefon çıkarıyorlar.Bu telefon anca compact bir tasarım olarak üretilirse iş yapar.

  YanıtlaSil
 6. 660 mı. I'm Sorry Xiaomi but thats Enough. 660 Bored.

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Yorum

Daha yeni Daha eski