POCOPHONE F1 KAMERA GÜNCELLEMESİ

Geçtiğimiz yıl Ağustos ayında tanıtımı gerçekleştirilen ve ülkemizde de satılmakta olan Pocophone F1 yılın en dikkat çekici telefonlarından birisi oldu. Bu cihazı dikkat çekici hale getiren detay ise Snapdragon 845 işlemcili en ucuz telefon olması.

6.18 inç büyüklüğünde 1080×2246 piksel çözünürlüğünde bir IPS ekrana ev sahipliği yapan ve daha önce belirttiğimiz gibi Qualcomm Snapdragon 845′den güç alan Xiaomi Pocophone F1 için yeni bir güncelleme yayınlandı.

9 Ocak 2019 – Güncelleme: Test sürecinin iki hafta içerisinde tamamlanacağı ve Pocophone F1’in bu kamera özelliklerine kavuşacağı açıklandı.

Pocophone F1 kamerası iki yeni özelliğe kavuştu!

Kısa süre önce Xiaomi Mi 8 Explorer Edition için yayınlanan güncelleme ile benzer şekilde iki yeni kamera özelliği Poco F1 kullanıcılarına sunuluyor. Ancak, MIUI 8.12.4 Beta güncellemesinin bir parçası olduğu için henüz test aşamasında.

Poco F1 kullanıcılarına sunulan ilk yenilik, 960 fps video kayıt desteği. Daha önce maksimum 240 fps video kaydı gerçekleştirebilen telefon, artık diğer amiral gemileri gibi 960 fps video kaydı ile süper ağır çekim videolar sunabiliyor.

İkinci yenilik ise süper gece çekimi. Gece bu mod ile çekim yapıldığında 8 fotoğraf çekiliyor. Daha sonrasında bunların arasında en iyi renk değerine sahip olanlar birleştirerek kullanıcıya en iyi fotoğrafın sunulması sağlanıyor.

Yorum Gönder

Yorum (0)

Daha yeni Daha eski